TRT 1'de 'Teşkilat' Dizisi ve Türkiye (Teşkilat Fragmanı İzle)

TRT 1 ekranlarında yayınlan "Teşkilat Dizi Filmi Türkiye'ye musallat olan emperyalizm ve onların maşaları terörizmin iç yüzünü ekranlara yansıtıyor. Sevilerek izlenen dizi TEŞKİLAT Pazar günü akşam TRT 1 ekranlarında olacak.

Kapsam 13.03.2021, 21:35 21.03.2021, 19:40

TEŞKİLAT Dizi filim sevenleri ekran başına bağlamaya yetiyor. TRT 1 ekranlarına bu Pazar 2. Bölümü geliyor. Teşkilat, 14 Mart 2021 Pazar günü izleyici ile buluşacak. Teşkilat dizisinde kimler oynuyor? Teşkilat dizi oyuncuları arasında kimler var? Teşkilat filminin künyesi nedir? 

Teşkilat dizisi oyuncuları arasında Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman gibi isimler yer alırken Dizi, Türkiye tarihinin gerçek olaylarını ve gerçek kahramanlarını ekrana getiriyor. Dış mihraklar tarafından Türkiye üzerinde ki oyunlara dikkat çekilen, ortadoğu'da ki terör faailetleri ve Türkiye üzerindeki emellerini konu olan film izleyicisinden de 10 puan aldı. Bir zamanların Kurtlar Vadisi dizi filminin reytingler kıran rekoruna ulaşılacağı tahmin edilen "TEŞKİLAT" oyuncularıyla ve filmin detaylarıyla dikkat çekiyor.Büyük emek verilen Teşkilat Dizi filmin ikinci bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. TRT 1 bu diziyle bir kez daha Kendisinden beklenenin üzerinde bir performas gösterdi.

TEŞKİLAT, Türkiye’nin isimsiz kahramanları hikayeleri ilk anlatıyor.

Dizinin özel olarak tasarlanan, gerçek bir operasyon gerçekleştirilebilecek titizlikte hazırlanan tüm mekanları, Ankara’da bulunması da dikkatlerden kaçmıyor. Ankara'da ilk kez bu büyüklükte dev bir prodüksiyon gerçekeştiği belirtiliyor. MİT’in savaş teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler de ilk kez bu dizi ile ekrana taşınarak gizli güçlere ve teröristlere karşı istihbarat teşkilatımızın nasıl karşı koydukları ve olayları hangi mantıkla çözdüklerini gözler önüne seren Teşkilat dizisi, diğer taraftan Türkiye’nin isimsiz kahramanları hikayeleri ilk anlatıyor. Türk milli istihbaratının kuruluşundan bu yana imza attığı olağanüstü başarıların nefes kesici hikayelerinın anlatıldığı ‘Teşkilat ' ile gün yüzüne çıkıyor.

‘Teşkilat’, istihbarat teşkilatının, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi olağanüstü yetenekli ve korkusuz üyelerinden oluşan çok özel bir ekibinin hikayesini anlatıyor. ilk bölümünde yedi vatan sevdalısı kahramanın kendileri için aldığı “ölüm” kararıyla çok konuşuldu .

‘TEŞKİLAT’ DİZİ FİLMİ KÜNYESİ

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım: TIMS-B Productions
Senaryo: Teşkilat Yazı Grubu

Müzik: Atakan Ilgazdağ
Uygulayıcı Yapımcı: Fatmanur Sevinç
Görüntü Yönetmeni: Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Çamur
Oyuncular: Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)