Türk Kızılay lojistik  ile Toplu İş Sözleşmeleri Müzakerelerine Başladık

Öz Taşıma iş sendikası İstanbul İl Başkanı Yasin sevgili,  Kızılay lojistik A.ş  ile toplu iş  sözleşmeleri müzakerelerine  başladıklarını belirtti.

Kapsam 15.10.2021, 20:32
Türk Kızılay lojistik  ile Toplu İş Sözleşmeleri Müzakerelerine Başladık

Öz Taşıma İş sendikası İstanbul İl Başkanı Yasin Sevgili, Toplu Sözleşme Taslağını iletmek üzere, Kızılay Lojistik A.Ş. Lojistik Operasyon Direktörü Hüseyin Avni ATAGÜN ve Lojistik Operasyonlar Müdürü Davut KARACAN ile bir araya geldi.

Yasin sevgili, Kızılay lojistik A.ş ile toplu iş sözleşmeleri müzakerelerine başladıklarını belirterek,Türk kızılayı ile Toplu İş Sözleşmesi sürecine girmekten mutluluk duyduğunu belirterek yazılı basın açıklamasında şunları söyledi:

TİS SÜRECİMİZ HAYIRLI OLSUN

Kızılay lojistik A.ş ile toplu iş sözleşmeleri müzakerelerine başladık.Türk kızılayimiz ile tis sürecine girmekten mutluluk duyuyorum. ilk adı Hilal ahmer olan Türk kızılayımızın Hem vatanımızda hem de dünyaya yapmış oldugu iyilik hareketleri ve yardımları aşikardır. İhtiyacımız oldugunda kan stoklarını yöneten Kızılayımıza hizmet etmekten onur duyuyorum. Tis sürecimizin tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)