Türkiye’nin En İyi İşverenleri

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT “Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırması sonucunda listede yer alarak büyük bir başarıya daha imza attı. 

Kapsam 30.04.2021, 20:26
Türkiye’nin En İyi İşverenleri

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT, Great Place To Work Enstitüsü® tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırması sonucunda listede yer alarak büyük bir başarıya daha imza attı. 

 AssisTT, Great Place To Work Enstitüsü® tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırmasında yer aldı. AssisTT, Great Place To Work Enstitüsü tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırmasının 5000+ çalışan kategorisinde, “En İyi İşverenler” listesine girerek yine büyük bir başarıya imza attı. AssisTT, bu başarısıyla odağında “çalışan mutluluğu” olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” ödül töreninin ardından konuşan AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde yer almaktan oldukça mutlu ve gururlu olduklarını söyledi. Saran, “Başarılarımızı tescilleyen tüm ödüllerin birbirinden değerli olduğuna inanıyoruz. Ancak çalışanlarımızın değerlendirmelerinin sonucunda aldığımız ‘harika işyeri’ unvanı ve bu unvanının uzantısı olarak yer aldığımız ‘En İyi İşverenler’ listesi bizim için ödüllerin en kıymetlilerinden. Bu başarının bizi en çok sevindiren ve gururlandıran tarafı ise iş yükümüzün yüzde 45 oranında arttığı, ekiplerimizle fiziken ayrı kaldığımız böylesine olağan üstü bir dönemde bu ödülü almış olmamız.” dedi.

Haktan Saran, “Bu başarının arkasında AssisTT olarak çalışma arkadaşlarımızla kurduğumuz güvene ve samimiyete dayalı çift yönlü iletişimin etkisi olduğuna inanıyoruz. Çalışan mutluluğu bizim üç stratejik önceliğimizden birisi olduğu için yol haritamızı, çalışma arkadaşlarımızla kurduğumuz şeffaf iletişimimiz sonucu aldığımız geri bildirimlerle belirliyoruz. Bu doğrultuda zorlayıcı koşullara rağmen yaptığımız yatırımların çalışma arkadaşlarımız tarafından da benimsenip takdir görmesi bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı. Harika bir işyeri olma yolculuğumuzda çalışan mutluluğuna yatırım yapmaya, AssisTTlilere başarının, mutluluğun ve gelişimin daha fazlasını sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)