Alexa

Türkiye'nin Üzerine Bütün Köpeklerini Saldılar

Türkiye, Dünya'da ne kadar terör merkezi varsa hepsinin yönlendirildiği bir alan haline gelmiştir. Türkiye'ye her koldan saldırı gerçekleşmektedir.

Türkiye'nin Üzerine Bütün Köpeklerini Saldılar
banner327
Türkiye Avrupa’nın nasırına bastı. Türkiye Devleti Avrupa’nın istemediği hal ve hareketler içinde. Güya Avrupa Türkiye’yi terbiye ediyor(!)

Her taraftan saldırıya geçen güç odakları, Türkiye’yi köşeye sıkıştırmaya çalışıyor.

Bir taraftan terör olayları diğer taraftan Ekonominin can damarlarını kesme girişimi….

Türkiye’yi zor durumda bırakmaya çalışıyorlar.

Geçmişte, Türkiye Avrupa’ya girebilmek için bir çok tavizler vermişti. Avrupa’nın işine geldiği gibi davrandığınızda hiçbir mesele yok. Ancak, kendini güçlü zanneden ülkelerin nasırına bastığınızda bütün köpeklerini üzerinize salmaya başlar.

Türkiye bir geçiş dönemi yamaktadır.

Türkiye, Tavizsiz politikalarını her ne olursa olsun sürdürmelidir. Hiçbir şekilde ne teröre geçit vermeli ne teröristlerle masaya oturmalı ne de Köpeklerini üzerimize salanlara taviz vermelidir.

Bu emparyalist ülkeler veya kendini dünyanın jandarması gibi görenlerin gözü Türkiye topraklarındadır.İstedikleri, göz koydukları yerleri ele geçirene kadar durmayacaklardır.

Türkiye ve özellikle İstanbul, Avrupa’nın her zaman gözünü diktiği ve elde etmek istediği topraklardır.

Türkiye’de çeşitli oyunlarla, dirlik ve birliği bozabileceklerini sanmaktadırlar.

Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğini bozabilecek girişimleri her defasında ıskalamaktadır.

Türk Milleti’ni başka bir milletle karıştırmamak gerektiğini çok iyi bildikleri her defasındabozguna uğradıkları halde halde şanslarını denemekten geri durmayacaklardır. Büyük Türk Milleti,15 Temmuz darbe girişimi esnasında tüm dünyaya kendini göstermiştir. Emperyalistler, Türk’ün gücünü sınayarak ülkemizi işgal edecek bir açık kapı aramaktadırlar.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Türk Milliyetçiliğini besleyecek ve işleyecek, bütün okullarda bu minval üzerinde sistemini oluşturacak politikalar izlemek zorundadır.

Milletimizin birbirleriyle daha çok kaynaşmasını sağlayacak, daha çok maneviyat anlamında, zinde ve psikolojide nesillerin yetişmesini öngörecek milli eğitim politikasıyla da harekete geçmelidir.

GARABEY 


 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2016, 01:35
YORUM EKLE