Türkiye’ye Saldırı Hazırlıkları...

Ortadoğu'da cereyan eden olaylar ve ABD'nin kalleş tutumu, İsrail'in sinsi planları tek hedefin Türkiye olduğunu gösteriyor. Bu emperyalist güçlerin karşısında Türkiye ne yapacaktır?

Kapsam 10.10.2017, 00:06 10.10.2017, 00:38
Türkiye’ye Saldırı Hazırlıkları...

Türkiye saldırı altında,  İçeriden ve Dışarıdan kuşatma altında. Türkiye’nin etrafı çevriliyor. 15 Temmuz başarısızlığıyla birlikte Türkiye’deki gücünü ve elemanlarının çoğunu kaybeden güçler Türkiye içerisinde yeni plan ve programlarla tutunmaya çalışıyor.

Diğer  taraftan Türkiye’ye saldırabilmek için Türkiye’ye karşı ne kadar örgüt varsa kullanıyorlar, bu örgütler üzerinden silahlanıyorlar.

Suriye sınırı boyunca cephanelik oluşturuyorlar. ABD, bölgedeki silah yığınaklarını Ortadoğu  da barış gibi içi boş sözlerle ifade etse de iyi biliniyor ki bu silahlar Türkiye ye karşı kullanılacak.

Vatanı vatan yapan insanlardır, vatanı müdafa edecek bir karış toprağını dahi düşmana vermeyecek olan da o vatan üzerinde oturan insanlardır. Milli duyguları kabarık tutulan bir milletin azim ve kararlılığı hep uyanık olacaktır. 

Türkiye uyanık olmalıdır. Birlik ve beraberliğin önemli olduğu bu dönemlerde Türkiye’ye saldırma ihtimalleri bulunan şer güçlere, siyasi menfaatler uğruna zemin hazırlanmamalıdır. Partiler, birlik ve beraberliği güçlendirecek hamleler içinde olmalıdır. Millet olma bilincini yükseltecek, kardeşliği ve hoşgörüyü pekiştirecek, seminerler, konferanslar paneller düzenlenmelidir.

Tüm dünyada yükselen değer milliyetçilik özellikle işlenmelidir. Milli ruhu canlı tutan, sinema, dizi film ve tiyatrolar, okullarda piyesler organize edilmelidir. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından da kızılelma olarak gösterilen 2023-2035- 2053-2071 tarihlerini uzanan süper devlet ülküsüne uzanan yolculuk için, milli heyecan, milli ruh en önemli dinamo olacaktır.

Milliyetçi ruhlar olmadan Türkiye’yi, Türk devletini ve Türk milletini hiç kimse güçlü kılamaz ve Türk yurdunda gözü olan emperyalist güçlerin karşısında duramaz...

Vatan, millet, bayrak ve devlet aşkı, tarih, Din ve kültür bilinci meseleyi çözecektir.

Kapsamhaber/Osman Mira

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
18°
parçalı az bulutlu