Ülkücü Basın Nerede?

Basının gücünü burada anlatmaya gerek yok sanırım. Basının ne büyük kuvvete sahip olduğu tüm dünya tarafından bilinmektedir.

Kapsam 17.01.2017, 23:39 18.01.2017, 02:15
Ülkücü Basın Nerede?

Ülkücü gazeteci, ülkücü gazete, ülkücü internet medyası, ülkücü televizyon veya top yekûn ülkücü medya olarak Türkiye’deki Basın camiasının neresindeyiz?

Ülkücü-Milliyetçi gazeteciler, Ülkücü-Milliyetçi Medya bir araya gelebiliyor mu? Bir dernekleri veya birlikleri var mı?  Ülkücü medya haber siteleri ne durumda?

Kitlelere haber ve bilgiyi en kısa zaman içinde aktarmanın yollarından biri olan internet medyasında ülkücülerin yeterince yerini almadığı veya alamadığı görülmektedir. Var olan haber siteleri ise ulusal basınla yarışabilecek hatta yanından geçebilecek durumda değildir.

Peki neden ülkücüler,  Gazete- Dergi- İnternet haber sitelerinde başarısız?

Gazetecilik mesleğinin kutsal bir meslek olduğuna inananlardanım. Toplumdaki haksızlıkları, hukuksuzlukları tabiri caizse arızaları ortaya koyan ve bunun takibini yapan gazetecilik yanlış ellerde çok tehlikeli hale gelmektedir. Geçmişte bunun örneklerini bol miktarda gördük.

Hâlbuki Vatanını ve milletini seven insanlar kesinlikle medyanın her türlüsünde yerini almalı ve başarılı olmalıdır. Ülkücü-Milliyetçi medya en kısa zaman içinde bir araya gelmeli kendi içinde birlik ve beraberliğini oluşturmalıdır.

Garabey

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)