UTEF Genel Başkanı Mete Kaçar, ATİK Genel Başkan Yardımcısı olarak Atandı

M. Mete KAÇAR, kısa adı ATİK olan Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi Genel Başkan Yardımcısı olarak atandı. Peki Mete Kaçar kimdir?

Kapsam 19.12.2020, 18:34 19.12.2020, 20:45
UTEF Genel Başkanı Mete Kaçar, ATİK Genel Başkan Yardımcısı olarak Atandı

Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu (UTEF) Genel Başkanı ve Kalp Antalya Gazetesi Sorumlu Yazı işleri Müdürü M. Mete KAÇAR, kısa adı ATİK olan Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi Genel Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Mete Kaçar Kimdir?

Mete KAÇAR daha önce de İnsani Yardım ve yaratıcılık konusunda İSVEÇ ’den Fahri Doktora ünvanını almıştı.

KAÇAR “UTEF” Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonundaki başarılı çalışma ve Teşkilatlanmalarından dolayı pek çok ülkeye adını duyurmuştu. Bu başarısını ATİK Genel Başkan Yardımcılığı görevi ile daha da pekiştiren Kaçar’a Kalp Antalya Gazetesi ve UTEF ailesi olarak insanlığa ve insanlara olan hizmetlerinin devam etmesi arzusu ile başarılarının devamını diliyor, Atik Genel Merkezinin resmi web sitesinin görev atama yazısını okuyucularımızla paylaşıyoruz.

ATİK Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi Üst Kurulu Kararı ve ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin’in olurları ile Mutlu Mete KAÇAR ATİK Genel Başkan Yardımcısı olarak atandı. ATİK şehirlerin daha iyi tanınması uluslararası alanlarda daha çok ilişkiler kurmaları için eğitim, kültürel, sosyal, ekonomik ve tanıtım projeleri ile AR- GE çalışmalarında bulunur. ATİK Dünyanın 61 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde yapmış olduğu 176 ATİK Başkanlıklarıyla girişimcilere destek sağlar. Bu çalışmalara katkı sağlayacak ATİK Genel Başkan Yardımcısı Mutlu Mete Kaçar’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Ela Başaran ATİK Basın Danışmanı

Haber: Güldane KAYA

Yorumlar (3)
Gülesi Zor 4 ay önce
Başkanım başarini kutluyorum Çok çalıştınız bu başarıları hak ettiniz Yolunuz açık olsun
Şükran Torun 4 ay önce
Sayın Mete KAÇAR Beyefendiyi yürekten kutluyorum.
Yıllardır olduğu gibi yeni görevinde de ülkemiz şehrimiz ve tüm insanlar için engin bilgi ve deneyimleri ile büyük katkılar sağlayacaktır.
Başarılar dilerim.Saygılar
Şükran Torun 4 ay önce
Sayın M.Mete KAÇAR Beyefendiyi ATİK
Ulıslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi Genel Başkan Yardımcılığı görevi nedeniyle kutluyor başarılar diliyorum.Saygıyla;