Yarınlara Sıkı Durmalı...

Hassas bir dönem içerisinden geçiyor dünya. Dengelerin her an yer değiştirebileceği ancak insanlığın yeniden dirileceği bir dönemden geçiyor dünya.

Kapsam 11.09.2017, 00:28
Yarınlara Sıkı Durmalı...

Güzel vatanımıza göz dikip musallat olanlar yürüdükleri yoldan devam edecekler. Türkiye’nin gelişmesine, büyümesine engel olmak için her yolu deneyecekler.

Eğitimde genç ve milliyetçi sağlıklı nesillerin yetişmesine, ekonomide,  sanayi ve teknolojide ileri devlet haline gelmemizi istemeyecekler. Bizi aslı astarı olmayan meselelerle oyalayacak enerjimizin boşa tüketilmesi için her şeyi yapacaklar.

Genç nesillerimizi baştan çıkartacak ve onları oyun oynaşla meşgul edecekler.

 Eğlence sektörlerini abartacak, nefsi ve hissi duyguları kabartacaklar.

Cazibelerle aklı ucurmayı, düşünceleri bulandırmayı, her türlü sapıklığı normal gibi göstermeyi,  özgürlük adı altında, anaya-babaya-ataya, Devlet’e millete isyanı körükleyecekler.

Dün olduğu gibi bugün de Türk milletini yalnızlığa itmeye çalışacak, kalleşliğini, namertliğini en küçük fırsatta göstermeye devam edecektir.

Bu emperyalist zihniyet kendisine karşı olan bütün güçleri yok etmeye çalıştığı gibi kendisi için büyük bir tehlike olan Türk Milletini ve Devletini içeriden ve dışarıdan kuşatarak ya istediklerini yaptıracak ya da aşağılık planlarıyla yutmaya çalışacaktır.

Hep bunu yapmadı mı zaten?

Türk milleti birlik ve beraberlik içinde olduğu müddetçe, devletine, vatanına, bayrağına, kültürüne ve gençliğine sahip çıktığı müddetçe avuçlarını yalamaya devam edecekler.

 Kendilerini Dünyanın tek hakimi sanan siyanistler, emparyalistler , kan emiciler, Ortadoğu da yaptıkları gibi, insanlara yaşam hakkı tanımadıkları gibi ağzını sulandıran milletlere de aynısını yapacaklardır.

Birlik ve beraberlik emperyalistleri en çok korkutan silahlardan birisidir. Bu silaha sahip olan milletlere karşı yapabilecekleri hiçbir şey yoktur.

Sevilay Toprak

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)