Yat ve Tekne Kiralama Organizasyonlarınız için: Teknevia

Kapsam 28.04.2022, 14:21
Yat ve Tekne Kiralama Organizasyonlarınız için: Teknevia

2021 yılında kurulan ve faaliyetlerine son hız devam eden Teknevia, tekne ve yat sahipleriyle doğrudan müşterilerini buluşturan bir online tekne kiralama platformudur.

Birbirinden uygun kiralama fiyatlarıyla İstanbul içerisinde mezuniyet, doğum günleri, boğaz turu, nişan, kına, düğün gibi çeşitli organizasyonlar için Teknevia’yı güvenle tercih edebilirsiniz. 1 saatten başlayan tur süreleri talebe göre artırılmakta ve organizasyon türüne göre tekne ve yatların konseptleri hazırlanmaktadır. İstanbul Boğazı’ındaki organizasyonlarınızda Teknevia güvencesiyle istediğiniz hizmeti seçebilirsiniz. Kiraladığınız tekne veya yat tamamen sizin seçimlerinize göre hazırlanır.

Teknevia’yı diğer tekne kiralama yapılabilen seçeneklerden ayıran en temel özellik müşteri ile tekne ve yat sahipleri arasında aracı olmadan kiralama işleminin yapılabilmesidir. Böylelikle yat ve tekne sahiplerinden uzun süreli geri dönütleri beklemeden ve her tarihte yer bulabileceğiniz bir hizmet sağlanmış olur.

Teknevia ile Yat Kiralama

Teknevia yat kiralama işleminden önce seçilen organizasyon sonrasında kullanıcı panelinden açık talepler değerlendirilmektedir. Bu sayede en uygun fiyatlı yat kiralanır ve rezervasyon işlemi tamamlanmaktadır. Rezervasyon sürecinde müşterilerden talep edilen tek işlem ön ödeme yapılmasıdır. Daha sonrasında belirlenen gün ve tarihte sorunsuz bir şekilde yat eğlencesi düzenlenmektedir.

Hem özel organizasyonlarda hem de kurumsal organizasyonlarda ilk tercihiniz olan Teknevia lansman ve iş yemekleri için ideal bir tur programı sunar. Müşterilerin memnuniyetini gözeten Teknevia üzerinden yat ve tekne kiralama işlemleri oldukça hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Teknevia ile Tekne ve Yat Kiralama Kolaylığı

Yat ve tekne kiralama organizasyonlarınızı online tekne kiralama platformu Teknevia üzerinden tamamlamanız mümkündür. Online ön ödeme imkânı ile zahmetsiz bir şekilde gerçekleştireceğiniz kiralama işleminde taleplerinizi karşılayan bir eğlence düzenlenmektedir.

Bunların yanı sıra tekne ve yatlarda ağırlayacağınız misafir sayısı, konsept, varış kalkış noktası gibi tüm detayları Teknevia üzerinden belirleyerek yat ve tekne sahiplerine doğrudan ulaştırabilirsiniz. Teknevia ile saatlik yat kiralama son derece kolay bir biçimde yapılmaktadır. Özel gün ve eğlencelerinizde yanınızda olan Teknevia, misafirleri için baby shower, balık tutma turları, mezuniyet partileri, bekârlığa veda partileri ve yıl dönümleri gibi birçok etkinliğe açıktır.

İstanbul’un birbirinden güzel lokasyonlarında muhteşem deniz manzarasıyla özel günlerinizi taçlandırabileceğiniz bir eğlence mekânı arayanalar için Teknevia ile yat kiralayarak İstanbul Boğazı’nı seçin. Tüm organizasyon taleplerinize göre rahatlıkla kiralayabileceğiniz tekne ve yatlarda dilediğiniz saatlere kadar eğlencenizi sürdürebilirsiniz. Tekne ve yatlarla açılarak şehrin gürültüsünden uzak, yalnızca sevdiğiniz kişilerle özel gün ve organizasyonlarınızı unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Yorumlar (0)