Yeni Sezon Yaz Koleksiyonu Bone Modelleri

Kapsam 20.05.2021, 19:57
Yeni Sezon Yaz Koleksiyonu Bone Modelleri

Tesettürlü hanımların başörtünün altına kullandığı ve başörtünün kaymasını engelleyen parçaya bone denmektedir. Günümüzde oldukça farklı model ve çeşitte üretilen boneler, tesettür giyim anlayışını benimseyen kadınların kendilerini rahat hissedecekleri şekilde tasarlanarak saçların görünmesini engellemektedir. Bir eşarbın veya şalın altına kullanılabilen modellerin yanı sıra tek başına da kullanılabilen bone modelleri mevcuttur. Her tarza, yaşa ve bütçeye uygun birbirinden farklı tesettür bone modelleri için tıklayınız. Böylece kendinize en uygun boneyi seçerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yaz mevsiminin özelliklerine göre üretilen yeni sezon bone modellerinde terletmeyen ve güneşten yıpranmayan kumaşların kullanılmasına özen gösterilmiştir. Uygun koşullarda yıkandığında ve muhafaza edildiğinde uzun süreli kullanım fırsatı sunan bu modeller ile yeni sezonun trendlerine uygun bir tarz yakalayabilirsiniz.

Tesettür Bone Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Eşarp ve şal gibi aksesuarlarınızı daha rahat kullanmanıza imkan tanıyan boneler, tesettürlü hanımların konforununun en üst seviyelerde sağlanması göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Konforlu bir şıklık için Sofia Tesettür tarafından üretilen yeni sezon yaz koleksiyonu bone modelleri ile estetik bir görünüme sahip olmak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Klasik ya da spor modeller arasından tarzınıza en uygun boneyi seçmek, kombininizi tamamlaması açısından oldukça önemli bir detaydır. Ayrıca kullanacağınız kombinin renk özelliklerini de dikkate alarak seçeceğiniz yeni sezon bone modeli, karışmayacak ve ütü gerektirmeyecek kumaşta olmalıdır. Ek olarak kaymaz özellikte bir bone seçerek gün boyu rahat edebilirsiniz.

Yaz Sezonunda En Çok Tercih Edilen Bone Renkleri

Birbirinden şık ve zarif bone modelleri, trendlere uygun olarak her sezon yenilenmektedir. Özellikle yaz aylarında açık renkli kombinler oluşturulduğu için krem, pudra, lila gibi renkler tercih edilmektedir. İş hayatı, özel davetler ve düğünlerde ise asaletin rengi olan siyah sıklıkla kullanılmaktadır. Bu yüzden siyah kombine uyumlu olması için gümüş, siyah, beyaz gibi renkler tercih edilmektedir.

Her bütçeye uygun çeşitli bone modelleri arasından seçim yaparak yeni sezon bonelere sahip olabilir ve kombininizi taçlandırabilirsiniz.

Yorumlar (0)