banner434

banner433

Zeynep Yılmazok Kimdir, kaç yaşında ve aslen nerelidir?

2020 yılında Masterchef yarışmasına katılarak öne çıkan Zeynep Yılmazok: Kimdir? kaç yaşında ve aslen nerelidir?

Kapsam 18.01.2022, 18:47 19.01.2022, 00:33
Zeynep Yılmazok Kimdir, kaç yaşında ve aslen nerelidir?

Masterchef Zeynep Yılmazok, kadınların kimseye bağımlı olmadan kendi ayakları üzerinde durması gerektiğini belirtti. Peki, 2020 yılında Masterchef yarışmasına katılarak ismi öne çıkan Zeynep Yılmazok kimdir, kaç yaşında ve aslen nerelidir?

İstanbulda doğan Zeynep Yılmazok aslen Erzurum'ludur, 38 yaşında 4 çocuk annesi Yılmazok, Üsküdar Kuzguncuk’da Cafe Bonbon adında bir işletme sahibidir. Nezih bir mekan olan Cafe Bonbon İşletmesini diğerlerinden ayıran en önemli özellik, tüm ürünlerini kendisi en sağlıklı ve doğal ürünler kullanarak hazırlamasıdır.

Özellikle ev yapımı soslar ve reçellerle kahvaltı menüsü ayrıcalıklı kılıyor Cafe Bonbon'u... 

Kendi yöresine ait kete ve kadayıf dolması ile de meşhur hale gelen çeşitleriyle dikkatleri üzerinde topluyor. Tatlılarının tamamında katkı malzemesi olmadığını belirten Zeynep Yılmazok, günlük taze üretim yaparak yemekleriyle müşterilerininde gözdesi olmuş .İş yerinin temizliği ve hijyeniyle bütün denetimlerden başarılı çıkmış olan Cafe Bonbon müşterileri tarafından sürekli olarak takdir gören bir işletme olmuştur.

Daha önce bir çok Tv programı ve ana haberlerde tarif ve önerileriyle yer alan Masterchef Zeynep Yılmazok, 2020 yılında Masterchef yarışmasına katılarak öne çıktı. Bu zamana kadar yaptığı işlerde ve programlarda kadınlara istihdam sağlamak adına pozitif ayrımcılık yaparak destek olup iş sahibi olmalarınada yardımcı olan Zeynep Yılmazok, kadınların kimseye bağımlı olmadan kendi ayakları üzerinde durması gerektiğini bunun içinde önce kendilerine güvenmelerini önerdi.

Bu günlerde kendisinin hazırlayıp sunacağı bir tv programı hazırlığı içerisinde olduğunu belirten Yılmazok, bu sektörde de ileri hedeflerinin olduğunu söyledi.On Parmağında on marifetle kadınlara da örnek olan Zeynep Yılmazok, özverili çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Haber: Furkan Bayraktar

Yorumlar (0)