Ali Kemal Seven; Bayramlar Özel Günlerdir!

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Sanatçı Ali Kemal Seven, Bayram, barışın, sevginin, kardeşliğin, paylaşımların anlam bulduğu özel bir gün olduğunu söyledi.

Kültür Sanat 19.07.2021, 14:52 19.07.2021, 15:17
Ali Kemal Seven; Bayramlar Özel Günlerdir!

Ali Kemal Seven, yazdığı ve yorumladığı Türküleriyle milyonları kucaklamaya devam ederken, diğer taraftan öğrencilerine verdiği özel derslerle de adeta aranan isimlerden birisi oldu.

BAYRAMLAR ÖZEL GÜNLERDİR

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Ali Kemal Seven, Bayramlar barışın, sevginin, kardeşliğin, paylaşımların anlam bulduğu özel günler olduğunu belirterek; Millet olarak karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü içerisinde, birlik, beraberlik duygularının geliştirilmesine, vesile olan yeni bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Kutladığımız bu bayram günlerinde dini ve milli geleneklerimize göre küskünlüklerin ortadan kalkmasını, kardeşlik duygularının yeşermesini, yardımlaşma ve hoşgörü duygularının pekiştirilmesini, barış ve huzura erişmesini ve bu vesile ile mutluluk ve esenlik içinde güzel bir bayram geçirilmesini diliyorum."dedi.

Sanatçı Ali Kemal Seven, 'Türkün Evladı' 'Bütünde Birlik' 'Sorsana' 'Susuz Baharlar' 'Aşkın Ummanı'Türküleriyle ses getiren Sanatçı son olarak,'Samsunspor Şempiyon Olacak' türküsüyle Samsunspora destek vermişti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)