Ali Kemal Seven Söyledi: Samsunspor Şampiyon Olacak!

Sanatçı Ali Kemal Seven Samsunspor için söyledi: Samsunspor Şampiyon Olacak. Eski Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin Seven'in Samsunspor videosunu paylaştı.

Kültür Sanat 14.07.2021, 10:43 14.07.2021, 11:17

Ali Kemal Seven Samsunspor için yazdığı ve yorumladığı 'Samsunspor Şampiyon Olacak" türküsü ile Samsun ve Samsunsporluları coşturdu. Daha önce, 'Türkün Evladı' , 'Bütünde Birlik' , 'Sorsana'  'Susuz Baharlar' , 'Aşkın Ummanı' Türküleriyle ses getiren Sanatçı Ali Kemal Seven son olarak Samsunspor için yazdığı ve yorumladığı, 'Samsunspor Şempiyon Olacak' türküsüyle Samsunspora destek verdi.

Ali Kemal seven, Milli ruh ve bütünlüğüne hitap eden Türküleriyle gönüllere tahtını kurarken, Samsun ve Samsunspor sevdalılarının da tercümanı oldu. Seven'in Samsunspor için yazdığı Türküsü'ne Sosyal medya platformunda paylaşımda bulunan Eski Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin "Samsunumuz ve Samsunsporumuz için her zaman el ele, gönül gönüle ve sevgiyle birlikte yürüyeceğiz." şeklinde bulunduğu paylaşımda şunları söyledi:

"Sanatçılarımız SAMSUNSPORUMUZA sahip çıkıyor. Samsunlu Hemşehrimiz söz yazarı, bestekar ve icra eden Sanatcımız ALİ KEMAL SEVEN SAMSUNSPORUMUZ için söyledi.Sanatcımıza ve vefakar büyük taraftarımıza teşekkürler ediyorum. Tüm hemşehrilerime hayırlı akşamlar, nice güzel yıllar diliyor, en içten duygularımla selam sevgi ve saygılarımı yolluyorum. Samsunumuz ve Samsunsporumuz için her zaman el ele, gönül gönüle ve sevgiyle birlikte yürüyeceğiz."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)