Alperen Ocakları'ndan Yesevi'den Taceddin'e Alperen Buluşmaları

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Samsun İl Başkanlığı tarafından “Yesevi'den Taceddin'e Alperen Buluşmaları” etkinlik gerçekleştirildi.

Kültür Sanat 21.01.2023, 13:42 21.01.2023, 14:08
Alperen Ocakları'ndan Yesevi'den Taceddin'e Alperen Buluşmaları

“Yesevi'den Taceddin'e Alperen Buluşmaları” etkinliği Samsun'da düzenlendi. 

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Samsun İl Başkanlığı tarafından  “Yesevi'den Taceddin'e Alperen Buluşmaları” programı Alperen Ocakları Genel başkanı Av. Samet BAĞCI'nın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Alperen Ocakları Vakfı Samsun İl Başkanı M. Furkan TAŞ tarafından program sonrasında yapılan yazılı açıklamada şunlar söylendi:

"Alperen Ocakları Vakfı Samsun İl Başkanlığımızın düzenlediği “Yesevi'den Taceddin'e Alperen Buluşmaları” adlı programımızı Genel başkanımız Av. Samet BAĞCI'nın katılımlarıyla gerçekleştirdik. Değerli Genel Başkan yardımcılarımıza, İl ve İlçe Başkanlarımıza, katkıları için Canik Belediye Başkanı sn. İbrahim SANDIKÇI'ya davetimize icabet etme nezaketi gösteren Siyasi Partiler ve Sivil Toplum Kuruluşlarımıza,değerli anlatımları için Serdar TUNCER’e ve yoğun bir teveccüh gösteren çok değerli halkımıza teşekkür ederiz."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)