Çağlar Ertuğrul Kimdir, Nerelidir?

Teşkilat Dizi Filmi Türkiye'ye musallat olan emperyalizm. onların maşalarını ve terörizmin iç yüzünü ekranlara yansıtıyor. TEŞKİLAT dizisinin sevilen aktörü Çağlar Ertuğrul kimdir, nereli, kaç yaşındadır?

Kültür Sanat 23.01.2022, 15:12
Çağlar Ertuğrul Kimdir, Nerelidir?

TRT 1 ekranlarında pazar günleri ekranlara gelen Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta Oyuncuları ve Yağız Alp Akaydın yönetiminde zevkle izlenen Teşkilat dizisi bu akşam ekranlara gelecek.

Bu akşam ekranlara gelecek olan Teşkilat dizi filminin özeti:

Türkiye’ye karşı harekete geçen karanlık bir yapı, planlarını devreye sokarak, uluslar arası alanda dikkat çeken Türkiye’nin İHA ve SİHA programını hedef alır. Bu sürpriz hamlenin ardından Millî İstihbarat Teşkilatı çatısı altında gizli bir ekip kurulmasına karar verilir. Deneyimli istihbaratçı Mete Bey öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurt içi ve yurt dışında birçok gizli operasyona imza atması planlanırken; bu operasyonların hedefe ulaşması ve etkili olması için, ekip üyelerinin kağıt üstünde ve resmen ölmüş bilinmeleri mecburiyeti ortaya çıkar.

Çağlar Ertuğrul (Serdar) Kimdir?

5 Kasım 1987'de Karşıyaka, İzmir'de doğan Çağlar Ertuğrul, 2005 yılında Bornova Lisesi'nden mezun olmasının ardından 2011 yılında Koç Üniversitesi, makine mühendisliği bölümünü bitirdi ve burada ilk kez tiyatro ile tanıştı.

13 Nisan 2009 tarihinde ilk kez Koç Üniversitesi'nde "Romeolar ve Julietler" adlı bir oyunda oynayarak sahne alan Çağlar Ertuğrul, kendisine ait bir Youtube kanalı vardır ve buradan çeşitli komedi tarzında eğlenceli videolar paylaşmaktadır. 2012 yılında Alper Çağlar'ın yönettiği Dağ adlı bir askerî filmin baş rolünde yer alan Ertuğrul, Ardından Bana Masal Anlatma filminde oynadı. Medcezir, Benim İçin Üzülme ve Afili Aşk gibi bazı televizyon dizilerinde rol alan Ertuğrul, 35 buçuk sanat evinde eğitim gördü. Bir süre sonra reklamlarda yer almaya başladı. Ardından 2012 yılında Alper Çağlar'ın yönetmenliğini yaptığı Dağ filminde rol aldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)