Fatih Akbaba'dan Fatsa'da ‘İletişim Ailede Başlar’ Konferansı

İletişim Uzmanı-Eğitimci Fatih Akbaba Fatsa'da ailelere ‘İletişim Ailede Başlar’, gençlere ise ‘Gençlerle Başbaşa’ konulu konferans verecek. Peki, Fatih Akbaba kimdir?

Kültür Sanat 06.12.2021, 19:45 06.12.2021, 20:08
Fatih Akbaba'dan Fatsa'da ‘İletişim Ailede Başlar’ Konferansı

Fatih Akbaba ailelere ‘İletişim Ailede Başlar’, gençlere ise ‘Gençlerle Başbaşa’ konulu konferans verecek. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın davetlisi olarak 8 Kasım Çarşamba günü Fatsa’ya gelecek olan İletişim Uzmanı-Eğitimci Fatih Akbaba, bir günde iki ayrı konferans programı ile söyleşide bulunacak.

İletişim Uzmanı-Eğitimci Fatih Akbaba 8 Aralık Çarşamba günü saat 13.30’da Fatsa Anadolu Lisesi’nde “Geçlerle Başbaşa” temalı söyleyişinin ardından, ‘Mutlu Aile, Mutlu Toplum’ ilkesiyle toplumun temel yapısını oluşturan aile kurumunu korumak ve güçlendirmek amacıyla Fatsa Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Aile Okulu projesi kapsamında aynı günün (8 Kasım) akşamı saat 19.00’da, Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde ‘İletişim Ailede Başlar’ konulu konferans verecek.

Fatih Akbaba kimdir?

1975 yılında Kahramanmaraş'ta doğan Fatih Akbaba, 1988 yılı Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Başbakanlık Basın Müşavirliği ve BM Dünya Sağlık Örgütünde iki yıl görev yapan Akbaba, 2001 yılından bu yana Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde öğretim elemanı olarak çalışmaktadır. Yüksek lisans ve doktorasını Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde tamamlayan Fatih Akbaba, Başucu Denemeleri ve İletişim Ailede Başlar kitaplarının yazarıdır.

İmaj A Dergisinin editörü ve başyazarı olan Fatih Akbaba, Akademisyen, yazar ve iletişim uzmanıdır. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)