FATSA'DA 'AŞKIMIZIN ADI FINDIK TADI' BEĞENİYLE İZLENDİ

Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında Oksijen Tiyatro ekibi tarafından sahnelenen “Aşkımızın Adı Fındık Tadı” adlı tiyatro gösterisi beğeniyle izlendi.

Kültür Sanat 09.02.2022, 11:13 09.02.2022, 11:21
FATSA'DA 'AŞKIMIZIN ADI FINDIK TADI' BEĞENİYLE İZLENDİ

Oksijen Tiyatro ekibi tarafından  sahnelenen “Aşkımızın Adı Fındık Tadı” adlı tiyatro gösterisi Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında beğeniyle izlendi.

Aydın Üstüntaş’ın yazdığı Nurgül Çoluk’un yönettiği tek perde müzikli yöresel komedi oyunu Fatsalı izleyenler ile buluştu.

MÜZİKAL KOMEDİ OYUNU

Ordu’nun duayen tiyatro oyuncularının da bulunduğu 15 kişilik bir  kadrodan oluşan ekibin sahne aldığı tiyatro gösterisinde Ordu’da yaşanan bir hikaye canlandırıldı. Birbirlerine husumeti olan iki aile ve o ailenin çocukları birbirlerine sevdalı olmaları ama ailelerin düşmanlığının bitmeden birbirlerine kavuşamayacakları sahnelendi. Tiyatro ekibinin Ordu yöresinin şivesi ile sahnelediği komedi oyun katılımcılar tarafından beğeniyle izlendi.

“SANATIN VE SANATÇININ DESTEKÇİSİYİZ”

Her zaman sanatın ve sanatçının yanında olmaya, kültür ve sanat etkinliklerini desteklemeye devam edeceklerini söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ İnsanlar üzerinde önemli bir etkiye sahip mizah ve drama yollarıyla anlatabilecek olduğumuz tiyatroyu, hemşerilerimizle buluşturuyoruz. Keyifli bir şekilde seyir imkan sunarken tiyatro vesilesi ile 7'den 70'e herkesi bir araya getiriyoruz. Tiyatroyu sevdirmek amacıyla katkıda bulunduğumuz bu tür kültürel ve sanatsal programlara destek vermeye,  sanatın ve sanatçının yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)