Manisa'da Cumhuriyet Coşkusu

Cumhuriyetin 99'uncu yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Osman Öztunç ve Ahmet Şafak Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda sahne aldı.

Kültür Sanat 30.10.2022, 15:14
Manisa'da Cumhuriyet Coşkusu

Cumhuriyetimizin 99'uncu yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Osman Öztunç ve Ahmet Şafak Seslendirdikleri şarkılarla Manisalılara unutulmaz bir gece yaşatttı sanatçılar Osman Öztunç ve Ahmet Şafak, Manisalıların Cumhuriyet coşkusunu taçlandırdı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin, Cumhuriyetimizin 99'uncu yılı kutlama etkinlikleri kapsamında organize ettiği Osman Öztunç ve Ahmet Şafak konseri Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirildi. Büyük bir coşkuya sahne olan gecede konserleri Komando Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Sebahattin Kalkan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, MHP İl Başkanı Murat Öner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, daire başkanları, şube müdürleri ile çok sayıda Manisalı takip etti. Gecede ilk olarak Osman Öztunç sahne aldı. Öztunç'a hediyelerini vermek üzere sahneye gelen MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün sevgi ve selamlarını sizlere iletiyorum. Cumhuriyetimizin 100'üncü yılına 1 kala bu güzel günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kıymetli sanatçımızı da Manisa'da ağırlamaktan şeref duyuyoruz" ifadelerini kullandı. Daha sonra sevilen sanatçı Osman Öztunç, konserine kaldığı yerden devam etti. Osman Öztunç, birbirinden güzel şarkılarını Manisalılar için seslendirdi.

Ahmet Şafak Sahne Aldı

Gecede daha sonra Ahmet Şafak sahne aldı. Ünlü sanatçı Ahmet Şafak, 'Adam Gibi', 'Ayyıldız Kolye', 'Geriye Aşk Kalır', 'Olsun, 'Neyleyim', 'Yalnız Kurt' isimli sevilen şarkılarını Manisalılar için seslendirdi. Sanatçı Ahmet Şafak'a hediyelerini Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen ve MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay takdim etti. MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Ahmet Şafak'a Manisa'ya hoş geldiniz diyerek performansı nedeniyle teşekkürlerini iletti. Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen de Ahmet Şafak'a teşekkür ederek çeşitli hediyeler takdim etti.    

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)