Manisa Gravürleri...

Manisa Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında, “Manisa Gravürleri” konulu resim sergisi düzenledi.

Kültür Sanat 29.10.2014, 12:14 29.10.2014, 12:18
Manisa Gravürleri...
Manisa Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında, “Manisa Gravürleri” konulu resim sergisi düzenledi.

Kültür Merkezi Meclis Fuaye Salonu’nda gerçekleştirilen açılışa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu da katıldı.

Manisa Sanat ve Meslek Edindirme Kursları’nda Resim Eğitmenliği de yapmış, Haluk Haldun Taşçeviren’in Manisa’yı tanıtmak amacıyla yaptığı resimlerin sergilendiği “Manisa Gravürleri” sergisi, Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Meclis Fuaye Salonu’nda açıldı. Açılışa, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Başkanı Beyhan Yörür ve davetliler katıldı. Serginin açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra Taşçeviren, konuklarına eserleri hakkında bilgi verdi. Yaptığı resim çalışmalarını kişisel bir sergi açarak beğeniye sunmak istediğini belirten Taşçeviren, Manisa’yı tanıtmak amacıyla resmettiği eserleriyle büyük övgü aldı. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu da çalışmalarından dolayı Taşçeviren’i tebrik etti.

Yorumlar (0)