banner434

Manisalı Karateciler Madalyaları Topladı

Manisa Büyükşehir Belediyespor Karate Takımı, Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Küçükler ve Yıldızlar Karate müsabakalarında madalyalara ambargo koydu.

Kültür Sanat 16.02.2022, 10:45 16.02.2022, 10:58
Manisalı Karateciler Madalyaları Topladı

Manisa Büyükşehir Belediyespor Karate Takımı Okul Sporları Küçükler ve Yıldızlar Karate müsabakalarında madalyalara ambargo koydu. 10 sporcu ile müsabakalara katılan karate takımımız 4 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya kazanma başarısı gösterdi.

Okul Sporları Küçükler ve Yıldızlar Karate müsabakaları, Çok Amaçlı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediyespor Karate takımımız da antrenör Ali Eşsiz önderliğinde müsabakalara toplamda 10 sporcu ile katıldı.

Müsabakalar sonucunda sporcularımız madalyalara ambargo koyarak toplamda 10 madalya kazanma başarısı gösterdi. Sporcularımızdan Nurahsen Kocakaplan (kata), Hatice Naz Kara (kumite), Eren Günayar (Kumite) ve Utku Tan (Kumite) altın madalya kazandı. Atilla Yiğit Özsu (kata), Utku Tan (kata) ve Melis Başeymez (kumite) ise gümüş madalya elde etti. Ecrin Eda Arslan (kata), Ceylin Ferihan Uyanık (kata) ve Eren Günayar (kata) da bronz madalya kazandı. Karate takımı antrenörü Ali Eşsiz, kendilerine verilen destekten dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü’ne teşekkür etti. Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Engin Altun da, sporcularımız ve antrenörlerini elde ettikleri sonuçlardan ötürü tebrik etti. Elde edilen başarıların kendilerini gururlandırdığını söyleyen Altun, başarın devamını diledi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)