MİNİK ÇOCUĞUN SAHNE ÖZLEMİ !

Kültür Bakanlığı Halk Ozanı Mustafa Bili ( Aşık Obalı ); minik bir çocuğun sahneye çıkma eğiliminde olmasını görünce, onu sahneye davet etti

Kültür Sanat 01.11.2021, 14:53
MİNİK ÇOCUĞUN SAHNE ÖZLEMİ !

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98. Yıldönümü nedeniyle; İlkadım Gazi Parkı' ndaki bayram kutlamaları ve son gün ( 31 Ekim Pazar ) günü; şiir dinletisinde yakııyla beraber dinletiyi izleyen minik bir çocuk, izleyicileri gülmekten kırıp geçirdi.

Program sunucusu ve Kültür Bakanlığı Halk Ozanı Mustafa Bili ( Aşık Obalı ); minik bir çocuğun sahneye çıkma eğiliminde olmasını görünce, onu sahneye davet etti.

Yakınının himayesinde; sahneye çıka minik ve seviimli çcuk; mikrofonu alma istedi. Aşık Ocal da mikrofnu kendisine uzattı.

Bu esnada daha  önce sahneye davet edilen ve " Komşu Kzı " adlı şiirini seslendiren Destekli mahlaslı şair Ahmet Günay; sahneye bıraktığı bastonunu minik çocuk " Mini mini bir kuş konmuştu "adlı şarkıyı yakını  tarafından söylemesi istenildi.Minik çocuğa şarkıyı söylemeyince sahneden inmesi söylenildi.

Tam o esnada sahneden ayrıırken; destekli şair Ahmet Günay' ın az uzağına bıraktığı bastonunu alıp birkaç kez yere vurup durması izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi.

Sahneden indilen çocuk bir süre daha aşağıdan shneyi izledikten sonra yakınıyla oradan ayrıldı.

Haber : Oktay  ZERRİN- Samsun

https://www.youtube.com/watch?v=nWeum5i50o4

Yorumlar (0)