Alexa

Miniklerden Muhteşem Gösteri

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitim gören minik öğrenciler yılsonu gösterisi düzenledi.

Miniklerden Muhteşem Gösteri

Saruhanlı Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitim gören minik öğrenciler yılsonu gösterisi düzenledi.  Hazırladıkları birbirinden güzel gösterilerle kendilerini izleyenlere unutamayacakları bir gün yaşatan minikler, salonu dolduranlardan büyük alkış aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nin minik öğrencileri yılsonu gösterisi düzenledi. Programa Saruhanlı belediye Başkanı Zeki Bilgin,  Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Koordinasyon Şube Müdürü Yener Sav, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Işık, Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Şerafettin Yüncüoğlu, ve miniklerin yakınları katıldı. Eğitim öğretim döneminde edindikleri sanatsal becerileri sahneleyen öğrencilerin hünerleri göz kamaştırdı. 

Modern dansların yanı sıra yöresel dansları da sergileyen minik öğrencileri ilgiyle takip eden veliler, bu güzel anları bol bol fotoğraflayarak da ölümsüzleştirdi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2019, 13:03
YORUM EKLE

banner325