Profesyonel Organizasyon Hizmeti Kimler Tarafından Yapılır?

Kültür Sanat 07.07.2019, 15:08 21.07.2020, 17:34
Profesyonel Organizasyon Hizmeti Kimler Tarafından Yapılır?

Eskiden düğün, nişan, kına organizasyon, bekarlığa veda, sünnet düğünü, açılış, davet gibi bizim için önemli olan organizasyonları kendi imkanlarımızla halletmek zorunda kalıyorduk. Mekânı kendimiz bulmak, müziği kendimiz araştırmak zorunda kalıp ve hatta ikram edilecek yemekleri bile günler öncesinden kendimiz hazırlıyorduk. Bu gibi durumlar da düğün öncesi stresini kat kat arttırmış oluyordu. Tüm bunları araştırırken mutlaka unutulan bir şeyler olmaktaydı.

Özellikle kına organizasyonu yaparken ya evin bir odasında ya da mahalle aralarında eğlence yapılırdı. Bir de bekarlığa veda geceleri tam bir ev oturması gibi gerçekleşmekteydi. Neyse ki günümüzde bu işleri yapan profesyonel şirketler mevcuttur ve işlerimizi oldukça kolaylaştırmış durumdadırlar. Bu konuda profesyonelleşmiş olan www.burcukonsept.com web sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Şirketin kurucusu olan Burcu Yürekli özellikle kına organizasyonu olmak üzere bütün davet içeren organizasyonlarda profesyonel ve güler yüzlü, dinamik ekibi ile birlikte hizmet vermektedir. Mekân seçimi, süsleme, müzik, aksesuarlar, aperatifler ve yemekler konusunda dikkat çekici ve özel seçimlere sahiptir. Aklınıza vereceğiniz davet ile ilgili hangi sorular takılırsa takılsın hepsine mutlaka bir çözüm bulmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti onlar için olmazsa olmazlarıdır.

Yorumlar (0)