Samsunlu Genç Sanatçı Tunahan Kıbrıs'ı Coşturdu

Samsunlu genç sanatçı Tunahan Gök, Kıbrıs'ı Coşturdu. Kıbrıs'ın Bayrak Radyosunda canlı yayına katılan Gök, büyük ilgi topladı.

Kültür Sanat 25.08.2017, 15:20 25.08.2017, 17:46
Samsunlu Genç Sanatçı Tunahan Kıbrıs'ı Coşturdu

Tunahan Gök ve arkadaşları 23.8.2017 akşamı 21.00 ile 22:30 arasında Yavru Vatan Kıbrıs’ın Bayrak Radyosu'nda büyük ilgi topladı.

Samsunlu Tunahan Gök ve arkadaşları, Yavru Vatan Kıbrıs’ın en çok dinlenen Bayrak Radyosu’nda yapımcı ve sunucusu Fatih Sultan’ın "Fatih Sultan ile müzikli geceler” "isimli Programına konuk oldu.

Kıbrıs’ta Samsun’u temsil eden Sanatçı Gök ve arkadaşları Bayrak Radyosu’nda yaptıkları Flamenko tarzı müzikle 1.5 saat dolu dolu bir performans sergilediler.

Gök, Kıbrıs’ta bir taraftan hukuk okurken diğer yandan grubuyla birlikte yaptıkları müzik ve bir birinden güzel yorumlarla dinleyenleri mest ediyor.

Tunahan Gök, Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1.sınıfında okuyor. Yaşı çok küçükken müzik eğitimi almaya başlayan gök,her fırsatta mesleğini icre ediyor.

Flamenko tarzı müzik yapıyorlar

Gitarını elinden düşürmeyen Gök, Kıbrıs’ta bir çok yerde grup arkadaşları ile birlikte sahne alıyor. Gök, arkadaşlarının da kendisi gibi öğrenci olduğunu müzik yaparken eğitimlerini aksatmadıklarını hatta derslerinde çok başarılı olduklarını belirtiyor. Gök ve kendisi gibi öğrenci olan grup arkadaşları; Tuğçe Şimşek ve Murat Negüzel  ile birlikte müzikte kendilerini geliştirdiklerini ve iyi anlaştıklarını ifade ediyor. Flamenko tarzı müzik yaptıklarını ve hem çalıp, hem söylediklerini bundan da büyük keyif aldıklarını heyecanla anlatıyor.

Kendilerine bir fırsat sundukları için Sunucu Fatih Sultan’a teşekkür eden Tunahan Gök, “Biz grup olarak müziği sadece vakit geçirmek için yapmıyoruz, gelecekle ilgili çok güzel ve büyük projelerimiz var” ifadelerini kullandı.

Samsun'u çok sevdiğini ve her daim özlediğini kaydeden Gök, kendisinin aynı zamanda yavru vatan Kıbrıs’ta Samsun’u temsil ettiğini söyledi.

Yorumlar (0)