Son Zamanların En Çok Konuşulan İsmi Erol Yıldırım, Kimdir, Ne iş Yapar?

Türkiye’nin en büyük organizatörlerinden olan Erol Yıldırım, son yılların en çok konuşulan isimleri arasında geliyor. Peki, Erol yıldırım kimdir?

Kültür Sanat 27.09.2021, 12:30 27.09.2021, 13:38
Son Zamanların En Çok Konuşulan İsmi Erol Yıldırım, Kimdir, Ne iş Yapar?

Erol Yıldırım, Türkiye’nin en büyük organizatörlerinden birisi ve son yılların en çok konuşulan isimleri arasında geliyor.

2007 yılında kurduğu Kına Organizasyon şirketi sayesinde, bir çok önde gelen isimlere organizasyonluk yapan, ünlü isimlerle çalışan Erol Yıldırım, birçok zaman altın varaklı salonlarda binlerce kişinin katılım sağladığı organizasyonları üstlenmiştir.

Erol Yıldırım Kimdir?

Erol Yıldırım, 1984 yılında Sivas’ta doğdu. 2001 yılında Haydarpaşa Lisesinden mezun olduktan sonra üniversite hazırlık kursuna katılmak için iş hayatına atıldı. Aynı yıl S.İ.A. Medya Grup bünyesinde yer alan 'Evleniyoruz' adlı derginin reklam departmanında çalışmaya başlayan Yıldırım, Hem iş hayatını hem de üniversite eğitimini bir arada sürdürerek 2005 yılında Beykent Üniversitesi’nden mezun oldu.

2006 yılında kendi işini kurma düşüncesi ile 6 ay boyunca yoğun araştırmalar yapan Erol Yıldırım, bir aile dostunun kına gecesine katıldığında organizasyonun çok kötü organize edildiğini fark ederek, Düğün, nişan, doğum günü ve açılış gibi birçok alanda organizasyon yapılıyor ancak kına gecesi organizasyonu neden yapılmıyor?” diye düşünerek, “Kına Gecesi Organizasyonları” hakkında bir araştırma yaptıBu yolda ilerlemesi gerektiğine karar veren Erol Yıldırım, 2007 yılının şubat ayında “Kına Organizasyon” Markası ile sektöre giriş yaptı.

2007 yılında “Kına Organizasyon” markası ile evlilik fuarlarına katılan Yıldırım, “Kına Gecelerinin de Artık Organizasyonu Yapılıyor” manşetleri ile basında yer aldı. Erol Yıldırım, kendi sektöründe bir öncü olmayı başardı.

Gerçekleştirdiğimiz kısa bir röportajda şunları söyledi:

Hedefimizde Türkiye’nin Her Noktasına Ulaşmak Var

‘2006 yılında başlayan serüvenimiz COVID-19 nedeniyle bir duraksamaya neden olsa 15 yıldır aralıksız bir şekilde Kına Organizasyonu konseptinde çalışmalar yürütüyoruz. Beklentilere uygun çözümler sunarken kına gecelerinde yenilikçi fikirler vererek de evlenecek kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi başarıyoruz. Cümlelerini eklemeyi unutmamıştır!

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)