Tekirdağ Ülkü Ocakları’ndan eğitime destek

Ülkü Ocakları Muratlı İlçe Başkanlığı tarafından Aşağısevindikli Mahallesi’ndeki ilköğretim okuluna iki koli kitap yardımında bulunuldu.

Kültür Sanat 13.12.2019, 22:42 13.12.2019, 23:11
Tekirdağ Ülkü Ocakları’ndan eğitime destek

Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından Aşağısevindikli Mahallesi’ndeki ilköğretim okuluna kitap desteği yapıldı.

Uzun zamandır Türkiye genelinde de eğitime destek kapsamında okul ve öğrencilere desteklerde bulunan Ülkü Ocakları,  Muratlı, Aşağısevindikli Şehit Erdoğan Erişik İlk/Ortaokulu’na kitap desteğinde bulundu. Muratlı Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından önümüzdeki süreçte Muratlı’da kütüphane açacak olan ve kütüphanesi bulunan tüm okullara yeteri kadar kitap yardımı yapacaklarını açıkladı.

Muratlı Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Yazıcı, Ülkü Ocakları olarak Muratlı ve bölgede eğitim, sosyal ve kültürel faaliyetler olan her alanda tüm güçleri ile hazır olduklarını belirterek, Aşağısevindikli Mahallesinde Şehit Erdoğan Erişik İlköğretim Okulu’na kitap yardımında bulunduklarını sohbet ettiklerini belirterek, Okul Müdürü Arzu Kara hanıma teşekkür etti.

Kitap yardımından ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Okul Müdürü Arzu Kara, Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Yazıcı ve Yönetici Burak Köprülü’ye teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)