The Midnight Sky'dan ilk kareler

George Clooney'nin yer aldığı The Midnight Sky'dan ilk kareler paylaşıldı. George Clooney, Kamera önünde olduğu kadar kamera arkasında da dikkat çekici işlere imza attı.

Kültür Sanat 28.09.2020, 22:17 04.10.2020, 21:42
The Midnight Sky'dan ilk kareler

Hem başrolde hem de yönetmen koltuğunda George Clooney'nin yer aldığı The Midnight Sky'dan ilk kareler paylaşıldı. George Clooney, Kamera önünde olduğu kadar kamera arkasında da dikkat çekici işlere imza attı. George Clooney, yeni filmi The Midnight Sky ile sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

The Midnight Sky Konusu nedir?

Kıyamet sonrası bir dünyada geçen The Midnight Sky, Kuzey Kutbu’nda yalnız bir bilim insanı olan Augustine'nin hikayesini konu alıyor. George Clooney’nin canlandıracağı Augustine, çok geç olmadan Sully (Felicity Jones) ile iletişim kurarak, astronotların esrarengiz bir felaketin tehdit ettiği Dünya’ya geri dönmesini engellemeye çalışıyor. Lily Brooks-Dalton’un çok sevilen “Good Morning, Midnight” adlı romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Clooney yer alıyor. Başroldeki diğer oyuncular ise David Oyelowo, Kyle Chandler, Demián Bichir ve Tiffany Boone.

The Revenant'ın senaristi olarak tanınan Mark L. Smith'in senaryosunu kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda George Clooney'ye The Theory of Everything ile Oscar adaylığı kazanan Felicity Jones eşlik ediyor. Oyuncu kadrosunda Clooney ve Jones'un yanı sıra Kyle Chandler, David Oyelowo, Demián Bichir, Sophie Rundle, Ethan Peck ve Tiffany Boone gibi isimler yer alıyor.

Film Gösterim Tarihi: Aralık 2020

Yönetmen: George Clooney

Uyarlama: Lily Brooks-Dalto’nun kitabından

Senarist: Mark L. Smith

Yapımcı: Grant Heslov, George Clooney, Keith Redmon, Bard Dorros, Cliff Roberts

Yürütücü Yapımcı Barbara A. Hall, Todd Shuster, Jennifer Gates, Greg Baxter

Oyuncu Kadrosu: George Clooney, Felicity Jones, David Oyelowo, Tiffany Boone,Demián Bichir, Kyle Chandler ve Caoilinn Springall

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu