TUZLA SANAT TİYATROSU EKİBİ FATSALI ÇOCUKLARI ŞENLENDİRDİ

İstanbul Tuzla İlçesi Fatsalılar Derneği &Tuzla Belediyesi ve Tuzla Sanat Tiyatrosunun Kurumsal iş birliği ile “SAHNE SENİN TÜRKİYEM” Projesi kapsamında çocuk oyunları şenliği düzenlendi.

Kültür Sanat 10.06.2022, 12:14 10.06.2022, 12:21
TUZLA SANAT TİYATROSU EKİBİ FATSALI ÇOCUKLARI ŞENLENDİRDİ

İstanbul Tuzla İlçesi Fatsalılar Derneği Tuzla Belediyesi ve Tuzla Sanat Tiyatrosunun Kurumsal iş birliği ile ülke çapında 18 İl, 60 İlçede başarı ile sahnelenen SAHNE SENİN TÜRKİYEM Projesi kapsamında , ilkokul öğrencilerine ücretsiz olarak çocuk oyunları şenliği düzenlendi.

Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde içerisinde animasyon gösterileri, çocuk tiyatroları, yarışmalar, maskot gösterilerinin olduğu programa çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

Sergilenen birbirinden güzel oyunlarla çocuklar doyasıya eğlenirken miniklerin neşesine ortak olan aileleri de İstanbul Tuzla İlçesi Fatsalılar Derneği, Tuzla Belediyesi ve Tuzla Sanat Tiyatrosu ekibine teşekkür ettiler.

Fatsa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cevat Erbil çocukları daha nice bu tip etkinliklerle buluşturmaya devam edeceklerini söyleyerek, “İnşallah siz sevgili çocuklarımızı bundan sonrada böyle güzel programlarla buluşturmaya çalışacağız. Tiyatro ekibini ilçemize ücretsiz gönderen Tuzla Belediyesine teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)