Alexa

Ülkücü Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan'dan Muhteşem konser

Ülkücü Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan Nevşehir’in il oluşunun 63. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde verdiği konserde büyük ilgi gördü.

Ülkücü Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan'dan Muhteşem konser
banner327

Ülkücü Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Nevşehir’in il oluşunun 63. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde verdiği konsarda sevenlerini coşturdu.

 
Nevşehir  Diriliş Meydanı'nda sevilen türkülerini seslendiren Yıldızdoğan, Ölürüm Türkiyem, Şehitler Ölmez gibi sevilen şarkılarının yanı sıra 15 Temmuz şehitleri için yazdığı Gittiler isimli şarkısını konsere katılan binlerce kişi ile birlikte seslendirdi.

Lustafa Yıldızdoğan, “Nevşehir’de olmak, sizlerle olmak bize onur verir, gurur verir. En güzel onur ve gurur ay yıldızlı bayrağın altında, minare seslerinin altında farklı düşünsek de, farklı baksak da aynı bayrağın altında ölürüm Türkiye’m diyebilmek en güzel şeref ve ödüldür. Bir yıl önce yine aynı sahnede yine aynı sizlerle beraberdik. 15 Temmuz 2016 o hain darbe girişiminin ardından gelmiştik. O zaman söylediklerimiz ile şimdi söylediklerimizin arasında hiçbir fark yok. 250 şehidimizi rahmetle, hürmetle, minnetle anıyoruz. Mekânları cennet, ruhları şad olsun” ifadelerinde bulundu..

Sevilen sanatçı Yıldızdoğan, yaklaşık iki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi. Konser sonunda Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından Yıldızdoğan'a yöreye özgü çanak hediye edildi. 

Yıldızdoğan Nevşehir meydanında söylediği birbirnden güzel şarkılarla Nevşehirlilere unutulmaz anlar yaşattı. 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2017, 01:21
YORUM EKLE