Alexa

Yazar Yusuf Efe Göçer Samsunlu Genç Takipçileri ve Okurları İle Buluştu

Sosyal medyadaki hesaplarıyla yüzbinlerce takipçiye ulaşan Yazar Yusuf Efe Göçer Samsunlu genç takipçileri ve okurlarıyla buluştu.

Yazar Yusuf Efe Göçer Samsunlu Genç Takipçileri ve Okurları İle Buluştu

Fenomen Yazar Yusuf Efe Göçer Samsunlu okurları ile Buluştu. Kendi hayat hikayelerinden örnekler vererek Müslümanlığın önemine işaret eden Göçer, Samsun Selamet Kitabevinde imza gününde bir taraftan kitaplarını imzalarken diğer taraftan genç okurlarıyla sohbet etti.

Okur ve yazar buluşmaları kapsamında Samsun'a gelen Göçer, Sosyal medya paylaşımları ve sohbetleri ile fenomen haline gelmişti.

Sosyal medyadaki hesaplarıyla yüzbinlerce takipçiye ulaşan Efe Göçer, özellikle gençlerin gönlünü fethetmiş, verdiği konferanslar ile de İslam'ın insanlık için önemini verdiği örneklerle anlatarak genç insanların gönlüne girmeyi başarmıştı.

Kendi yaşamından derlediği yaşanmışlıklarını hikaye eden ve kaleme alarak okurları ile buluşturan göçer, sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. Samsun'da düzenlenen imza gününde hem kitaplarını imzalayan hem de okurları ile sohbet eden Yusuf Efe Göçer, takipçilerin ve okurların sorularına cevap verdi.

yazdığı kitaplarda özellikle kendi yaşanmışlıklarına yer vererek gençlerimizin özlerindeki doğruyu bulmalarına vesile olmak amacı ile kendi hayat hikayelerinden örnekler vererek Müslümanlığın önemini anlatmaya çalıştıklarını ve bu yönde kitap söyleşi ve konferanslarla okurlarına dinleyicilerine doğru mesajları iletmeye devam edeceklerini vurguladı.

Yusuf Efe Göçer Kimdir?

16 Temmuz Mersin doğumlu olan Liseden bilgisayar programcılığı bölümünden mezun oldu. Mahallede top oynayan bir çocukken bile sinema, televizyon, edebiyat merakı vardı. Yusuf Efe Göçer, 2013 yılında sosyal medyaya ilk adımını attı. Sosyal medyada yüzbinlerce takipçiye ulaşan Göçer'in Paylaşımları, videoları milyonlarca izlenme sayısına ulaştı. 2017 yılında ilk kitabını yayınlayan Göçer, Genç topluluklara konferanslar ile de gençlerin kalbine girdi. Göçer, Benim Garip Hikayem, İtirazım var, Yeniden Başlıyoruz. kitaplarıyla da gençlerin ilgisini üzerine çekti.

Haber: Dilek Öztürk

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 01:42
YORUM EKLE

banner325