ZİRVENİN TEK SAHİBİ

Şubat ayı magazin dünyasının öne çıkan isimleri belli olurken, listenin ilk sırasında şarkıcı Demet Akalın’ın yer aldığı meydana çıktı.

Kültür Sanat 08.03.2017, 15:45 08.03.2017, 17:23
ZİRVENİN TEK SAHİBİ

Şubat ayında magazin dünyasında öne çıkan isimler belli oldu. listenin ilk sırasında şarkıcı Demet Akalın yer aldı. 

Medya Takibi Ajansı Interpress’in araştırmalarına göre; “Magazinde Öne Çıkan Ünlü İsimler” ve Şubat ayında magazin gündeminde ilk sırayı girmiş olduğu polemikler, sosyal medya paylaşımlar ve şarkıları ile öne çıkanların başında Demet Akalın aldı.. Akalın'la ilgili, yazılı basında 415 haber çıktı.

Vizyona giren yeni filmi ‘Recep İvedik 5’ ile rekora giden ünlü komedyen Şahan Gökbakar'da bu ay en çok konuşulan ünlüler arasında yer aldı. Başarılı komedyen Gökbakar hakkında basına 331 haber çıktı.

Verdiği konserlerin yanı sıra evlilik hayatı ve çıkacak olan yeni albüm haberleri ile öne çıkan Megastar Tarkan hakkında ise geçen basında 317 haber çıktığı tespit edildi.

Yeni albümü ile sevenleri ile buluşan Sezen Aksu yer alırken, pop müziğin kraliçesi hakkında geçen ay yazılı basında 311 haber yayınlandığı belirlendi.

Beşinci sırada ise Şubat ayında hakkında çıkan 279 haberle  Cem Yılmaz gündeme geldi.

Oynadığı televizyon dizisinin yanı sıra evliliği ile ilgili çıkan haberlerle de gündeme gelen Kıvanç Tatlıtuğ 241 haberle altıncı sırada yer aldı. 

Vizyona giren filmi ve kendisiilgidi medyada çok konuşulan  Mahsun Kırmızıgül hakkında yazılı basına 226 haber yansıdığı tespit edildi.

Televizyonda başladığı yeni programı ile  gündemde üst sıralara tırmanan  Hülya Avşar hakkında çıkan 218 haberle listede yer buldu. 

Sevgilisi Aslı Enver ile ayrılma haberleriyle magazin sayfalarında yer alan Murat Boz ile ilgili  yazılı basında 212 haber yayınlandığı belirlendi.

Eşinden ayrılma haberlerinin ardından oynadığı sinema filmi ile adından söz ettiren Tuba Büyüküstün  Şubat ayında yazılı basında 207 haber çıktığı tespit edildi. 

Yorumlar (0)