Alexa

Acun Ilıca ve Şeyma Subaşı Misillemeleri

Kamuoyunun yakından tanıdığı ünlü isim Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nin hikayelerinin sonu gelmiyor. Boşanan eşler magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Bir türlü savaşları bitmeyen ikilinin şimdilerde ise sosyal medya savaşı başladı.

Acun Ilıca ve Şeyma Subaşı Misillemeleri

Ünlü sunucu Acun Ilıcalı ve eski eşi Şeyma Subaşı 2018 yılında boşanmıştı.Tek celsede boşanan ikili magazin dünyasında en çok konuşulan ikili olmuşlardı. İkilnin derdi bitmedi tabi, kızları Melisa'nın velayetinin babası Acun Ilıcalı'ya verilmesi için karşılıklı anlaşarak mahkemeye başvurdular.

Bugün sonuçlanan dava neticesinde Melisa'nın velayetini Acun Ilıcalı'ya verildi. 

Şeyma Subaşı Instagram hesabı üzerinden "Acun Bey ve ben kızımız Melisa'yı birlikte büyütmeye devam edeceğiz. Kızımız Melisa'ya bu süreçte benimle yaşamaya, babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek" ifadelerini kullandı.Acun Ilıcalı eski eşi Şeyma Subaşı'nın sosyal medyadaki bütün paylaşımını silmesinin ardından Subaşı'da kendi sosyal medya hesabındaki birlikte olan fotoğrafları sildi.

Boşanma kararları ve haklarında çıkan haberler daha taze iken Ilıcalı'dan Subaşı'na karşı bir hareket daha geldi.

Subaşı Velayet davasının sonucuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: 

07.02.2018 tarihinde sonuçlanan velayet davası ile kızımız Melisa'nın velayeti babası Acun Ilıcalı Bey'e verilmiştir. Kararı saygıyla karşılıyor.. Bu noktada önemli olan velayetin kimde olduğu değil, kızımızın ailesi ile birlikte sevgi ve mutlulukla büyümesidir. Acun Bey ve ben kızımız Melisa'yı birlikte büyütmeye devam edeceğiz. Kızımız Melisa bu süreçte benimle yaşamaya, babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek. Biz Acun Bey ile evliliğimizi iki medeni insan olarak noktaladık. Bundan sonra kızımız Melisa'nın iyiliği için her zaman annesi ve babası olarak görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeye devam edeceğiz."

Acun Ilıcalı 3 kez evlendi. Acun Ilıcalı'nın eşlerinin isimleri şöyle: Seda Başbuğ, Zeynep Ilıcalı ve Şeyma Subaşı.

Acun Ilıcalı ilk eşi Seda Başbuğ ile henüz 19 yaşındayken evlendi. İkinci eşi Zeynep Ilıcalı ile 2003 yılında evlenen Acun Ilıcalı, 2017 yılında da son eşi Şeyma Subaşı ile hayatını birleştirdi. 

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ ile olan 1988 yılındadır. 1993 yılında ise boşandılar. Acun Ilıcalı'dan Banu isimli bir kızı oldu.

Acun Ilıca'nın İkinci Eşi Zeynep Ilıcalı: Acun Ilıcalı ikinci evliliğini 10 yıl sonra Zeynep Ilıcalı ile yaptı. Acun Ilıcalı ile Zeynep Ilıcalı 2003 yılında evlendi. Acun Ilıcalı'nın ikinci karısı ile olan evliliğinden 2 kızı oldu.

Acun Ilıca'nın Son Eşi Şeyma Subaşı :Acun, Şeyma ile henüz evliyken birlikte olmaya başladı. Yasak aşkı ile gündem olan Acun Ilıcalı, söylentilere kulaklarını tıkadı. Şeyma Subaşı ile olan ilişkisinden bir de çocuk sahibi oldu.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 01:45
YORUM EKLE

banner331