Alexa


Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Şampiyonunu Açıkladı

TV8'in izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye'nin birincisi belli oldu. final gecesinde yarışmacılar elenerek finale yükseldi. Peki O Ses Türkiye'de birinci kim oldu?

Magazin 28.01.2019, 10:33 28.01.2019, 11:08
Acun Ilıcalı O Ses Türkiye Şampiyonunu Açıkladı

Acun Ilıca'nın sunduğu O Ses Türkiye final gecesinde büyük rekabet vardı. Severek izlenilen o Ses Türkiye'de Beyazıt Öztürk ve Murat Boz'un yarışmacısı son ikiye kaldı. 

O Ses Türkiye'de kim kazandı?

Merakla beklenen O Ses Türkiye’de şampiyon olan isim belli oldu. O Ses'in Türkiye şampiyonu yapılan finalle açıklandı. Acun Ilıcalı’nın TV8’de yayınlanan ses getiren programı O Ses Türkiye’nin 2019 şampiyonu belirlendi. Ferat Üngür, Murat Boz’un takımında, Umut Kaç ise Beyazıt Öztürk'ün takımında yarıştı. Noterden gelen verilere göre O Ses Türkiye şampiyonu belli oldu. Peki O Ses Türkiye’yi kim kazandı? 

FİNALE KİMLER KALMIŞTI ? 

Beyaz'ın takımından Gülce Kahtalı, Barış ve Boran SolarUmut KaçMurat Boz'un takımından Bartu Gürhan, Ferat ÜngürHadise'nin takımından Anıl Şimşek O Ses Türkiye'de finale kalmıştı.

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU KİM OLDU ? 

Son ikiye kalan isimler Beyazıt Öztürk'ün takımından Umut Kaç, Murat Boz'un takımından Ferat Üngür olmuştu. En fazla oyu alarak 2019 O Ses Türkiye şampiyonu olan isim Murat Boz'un takımından Ferat Üngür oldu. Böylece Murat Boz uzun zamanın ardından şampiyonluğu almış oldu. 

ŞAMPİYON FERAT ÜNGÖR KİMDİR?

Ferat Üngör, O Ses Türkiye'de söylediği  Zülfü Kaküllerin Amber Misali türküsü ile herkesi kendine hayran bıraktı. Söylediği türküler ile ekranları başında olan herkese başka diyarlara götüren Ferat Üngör, dört jüri arasından Murat Boz'u tercih etti. 

Aslen Diyarbakır'lı olan Ferhat Üngör, jüri üyelerini kendine hayran bıraktı. Yarı finalde Turnalar şarkısı ile mükemmel bir performans sergileyen Ferat Üngör halkın takdirini kazandı. Üngör, Murat Boz ile birlikte finalde yarışma adayı oldu.

Acun Ilıca'nın sunduğu O Ses Türkiye final gecesinde büyük rekabet vardı. Severek izlenilen o Ses Türkiye'de Beyazıt Öztürk ve Murat Boz'un yarışmacısı son ikiye kaldı. 

O SES TÜRKİYE FORMATI NEDİR?

Birçok ülkede The Voice adı ile yayınlanan O Ses Türkiye programı ilk defa 10 Ekim 2011’de Türkiye’de Show TV’de yayınlandı. 2012–2013 sezonu için Star TV ile anlaşan ve 2013–2014 sezonunda Acun Ilıcalı’nın satın aldığı tv8 kanalında yayın hayatına devam etti. O Ses Türkiye programında dört jüri ve bir sunucu yer alır. Yarışma formatı her sene değişiklik gösterir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
24°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P