Acun’dan Dünya Rekoru

Sanat camiasında da birbirinden önemli gelişmeler yaşanıyor. Acun Ilıcalı yaptığı rekor denemesi ile gündeme geldi. Ebru Şallı’nın talebi yürekleri yaktı. Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ise canlı yayında yaptığı konuşmalarla olay yarattı.

Magazin 19.06.2020, 15:10 19.06.2020, 16:24
Acun’dan Dünya Rekoru

Magazin ve sanat dünyasının Mayıs ayı medya raporu açıklandı. Raporda, magazin ve sanat camiasında ay boyunca gündemi oluşturan gelişmeler ve en çok konuşulan ünlü isimler belirlendi.

MTM’nin, Magazin Gazetecileri Derneği için hazırlamış olduğu araştırmanın detayları şöyle:

Sanat camiasında da birbirinden önemli gelişmeler yaşandı. Acun Ilıcalı yaptığı rekor denemesi ile gündeme geldi. Ebru Şallı’nın talebi yürekleri yaktı. Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ise canlı yayında konuşmalarıyla olay yarattı.

Acun’dan dünya rekoru

Aşk ve iş hayatı ile aylardır medya gündeminin zirvesinde yer alan Acun Ilıcalı, bu defa da dünya rekoru ile gündeme geldi. Acun Ilıcalı, Survivor 2020 yarışmacıları ile birlikte Instagram’dan canlı yayın yaparak 2 milyon olan izlenme rekorunu geçmeye çalıştı. Hem TV8'den hem de Instagram'dan canlı yayınlanan bu rekor denemesi 5 dakika içinde 3 milyon izleyiciye ulaştı. 5 dakika içerisinde dünya rekorunu kıran Acun Ilıcalı, 25 bin 113 haber ile Mayıs ayı magazin gündeminin en çok konuşulan ismi oldu.

Survivor'da Ersin Korkut, yarışma boyunca köpeği Mes’e bağlılığı ve özlemiyle gündeme gelirken, Mes’in ani ölümü ise Survivor ekibi tarafından Korkut’a verilemedi. Yaşadığı sakatlık nedeni ile geçtiğimiz ay yarışmaya veda eden Ersin Korkut, acı haberi öğrendi. Korkut, arkadaşlarının kendisi için bir köpek sahiplendiğini ve o köpeğin İstanbul'da kendisini beklediğini duyurdu. 

Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen ve evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkisi olduğu yazılıp çizilen Serenay Sarıkaya, Mayıs ayında da medyanın gündeminde oldu. “Acıların kadını” olarak da bilinen Bergen’in hayatını anlatan bir filmde Bergen’i canlandıracak olan Sarıkaya, katıldığı bir canlı yayında yaptığı açıklamalarla ve konuşma tarzıyla çok konuşuldu. Instagram’da canlı yayında soruları yanıtlarken, sürekli duraksaması ve eee’leyerek konuşması ile eski sevgilisi Kerem Bursin’e benzetildi.

Pars Tan’ı Nisan ayında toprağa veren Ebru Şallı, yürek yakan talebiyle gündemde kaldı.“Ponçik” dediği oğlu olmadan ilk bayramını geçirecek olan Şallı sokağa çıkma yasağından dolayı evladını kabri başında ziyaret edebilmek için izin başvurusunda bulundu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu