Ali Kemal, Kurtlar Vadisi'nde

Türk Halk Müziği Sanatçısı Ali Kemal Seven, "Bütünde Birlik" Türküsü ile çıkış yaptı. Ali Kemal,  Türk aksiyon dizisi Kurtlar Vadisi dizisinin 36.bölümünde de rol aldı.

Magazin 25.09.2020, 11:59 12.05.2021, 22:06
Ali Kemal, Kurtlar Vadisi'nde

Türk Halk Müziği Sanatçısı Ali Kemal Seven, "Bütünde Birlik" Türküsü ile yaptığı çıkışla tırmanışına devam ediyor. Türkülerinde kardeşlik mesajlarını işleyen Ali Kemal, Sosyal medya platformları, Twitter ve Facebook’tan da sevenleriyle buluşuyor.

Sözlerini Ünal Karaman’ın yazdığı Ali Kemal Seven'in bestelediği ve seslendirdiği "Bütünde Birlik" Türküsü, '80 milyonu kucaklayacak Türkü" olarak manşetlere düştü. Medyada ve video kanallarında yer bulan Bütünde Birlik Türküsü ile gönüllerede de yer tutan Ali Kemal Seven, yeni çalışmaları ile yakın zamanda sevenlerinin karşısına çıkacağının müjdesini verdi.

1979 samsun'un Çarşamba - Ayvacık ilçesinde dünyaya gelen Ali Kemal Seven, küçük yaşlarda sanata düşkünlüğünü profesyonelliğe taşıdı.   "Aşkın ummanı" adında bir albümümü bulunan Ali Kemal'in ayrıca "yare sormuşlar" ve "susuz baharlar" adında 2 eser singıle çalışması bulunuyor. "Bütünde Birlik" çalışması ile 80 milyonu kucaklayan Türküsü ile de önemli  bir ivme kateden Ali Kemal, " Türkülerimiz kulaktan kulağa, dilden dile gezecek, Türkülerimizde 80 milyon kucaklaşacak. Yaptığımız her Türkümüzde herkes kendisinden bir şey bulacak. Yeni projelerimizi bekleyin." ifadeleriyle yeni ve iddialı bir çıkışa daha imza atmaya hazırlanan Ali Kemal Seven, "Çok çalışıyoruz. Gecemizi gündüzümüze kattık. Bir an önce yeni çalışmalarımızla Türküsevenlerlerimizle buluşmak istiyoruz." dedi.

Ali Kemal Seven,15 Ocak 2003'te Show TV'de başlayan ve dönemin reyting rekorlarını altüst eden Türk aksiyon dizisi Kurtlar Vadisi dizisinin 36.bölümünde de rol aldı. Resim üzerine TIKLA

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)