Ali Kemal Seven, Bütünde 'Birlik Türküsü' İle Manşetlere taşınıyor

Türkü dünyasında yeni tanınan isimlerden birisi olan Ali Kemal Seven, Futbol dünyasının ünlü ismi Ünal Karaman'ın sözlerini yazdığı, Ali Kemal Seven'in seslendirdiği 'Bütünde Birlik' isimli türkü  ile verdiği kardeşlik mesajları  gönüllerde yerini buldu.

Magazin 03.10.2020, 23:02 04.10.2020, 00:23
Ali Kemal Seven, Bütünde 'Birlik Türküsü' İle Manşetlere taşınıyor

Türkiü Dünyasına 'Bütünde Birlik' Türküsü ile bomba gibi düşen isimlerden birisi olan Ali Kemal Seven, yeni projeleriyle ses getireceğini açıkladı. Futbol dünyasının ünlü ismi Ünal Karaman'ın sözlerini yazdığı, Ali Seven'in seslendirdiği 'Bütünde Birlik' isimli türkü ile verdiği kardeşlik mesajları gönüllerde taht kurmuştu. İşte BÜTÜNDE BİRLİK Türküsü....

Ali Kemal Seven, 80 milyona hitap eden Bütünde Birlik türküsü ile sosyal medyada ve video kanallarında dikkat çekmeye devam ederken Türkiye'nin en büyük gazete ve internet sitelerinde de yer bulmaya başladı. Müzik dünyasında da ses getiren Bütünde Birlik Türküsü, Samsun ve Ankara’da çekilen görüntülerle birlikte kliple taçlandırıldı.

10 aralık 1979 samsun  ayvacık'ta dünyaya gelen Ali Kemal Seven, müziğe küçük yaşlarda başladı. Aynı zamanda müzisyen bir aileden gelen Ali Seven, daha küçük yaşlarda çeşitli etkinliklerde yer almaya başladı. Ali Kemal Seven, 1997 yılında Arif sağ müzik akademisi 'ASM' de müzik eğitim alırken bu sahada sahnelere çıkmaya da devam etti.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı ebulfeyz elçibey katıldığı bir programda da yer alan Ali Seven2005 de ise kurtlar vadisi 36. Bölümünde yer aldı. 2013 yılında aşkın ummanı adında bir albüm yaptı. Ali Seven, 2009 dan 2019 Kahraman Kazan Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi'nde bağlama hocalığı ve koro şefliği görevlerinde bulundu.

Yeni çalışmalarına devam eden Ali Seven, yeni sürpriz Türküleriyle çıkışa hazırlanıyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu