Almanya’da yaşayan ve Miss Turkuaz Top Model Dilan Oktaş Kolları Sıvadı

Almanya’da yaşayan ve Miss Turkuaz Top Model 2017 yarışmasıyla ün salan Dilan Oktaş ,yeni projelerini hayata geçirmek için kollarını sıvadı. Miss Turkuaz bünyesinde yapılan sözleşme ve uyarılara rağmen bir defileye haber ve bilgi vermeden katılmasıyla birlikte tacının geri alındığı belirtilmişti. Peki, Adından sıkça söz ettiren Dilan Oktaş kimdir?

Magazin 30.05.2020, 16:35 31.05.2020, 01:35
Almanya’da yaşayan ve Miss Turkuaz Top Model Dilan Oktaş Kolları Sıvadı

Miss Turkuaz bünyesinde yapılmış olan sözleşme ve uyarılara rağmen bir defileye haber ve bilgi vermeden katılması nedeniyle tacının geri alındığı belirtilen Top Model Dilan Oktaş'ın Şartnamesine uymadığı gerekçesi ile diskalifiye olduğu açıklanmıştı.

Almanya’da yaşayan ve Miss Turkuaz Top Model 2017 yarışmasıyla bilinen Dilan Oktaş, yeni projelerini hayata geçirmek için sabırsızlanıyor.

Bugüne kadar birçok etkinlikte yer alan ve birçok ünlü firmanın kataloglarını süsleyen  top model Oktaş, Almanya’da ki evinde karantinada kendini yeniledi. Karantina günlerinde bol bol spor yapan ve kitap okuyan Dilan Oktaş, yeni projelerine de çalışma fırsatı yakaladı. Karantinadan sonra projelerini hayata geçirecek olan Oktaş, ‘Projelerimin büyük beğeni toplayacağına inandığını belirterek, "hayranlarım karşılarında başka bir Dilan Oktaş görecekler’şeklinde iddialı açıklamada bulundu.

Dilan Oktaş'a Teklif Yağmuru

Karantinada hergün birçok dizi,katalog ve sinema filmi teklifi aldığını belirten Oktaş, ‘Bu teklifleri de değerlendiriyorum. İnşallah önümüzdeki aylarda Türkiye’ye gideceğim’şeklinde konuştu.

DİLAN OKTAŞ KİMDİR?

Dilan OKtaş,1993 doğumludur. manken, model Dilan Oktaş Almanya Düsseldorf‘ta dünyaya geldi. Almanya’da Miss Turkuaz Top Model 2017 yarışmasına katılmış ancak 2018 yılında Top Model Şartnamesine uymadığı gerekçesi ile diskalifiye olduğu açıklanan güzel top model için, Gerekçe ise, Miss Turkuaz bünyesinde yapılmış olan sözleşme ve uyarılara rağmen bir defileye haber ve bilgi vermeden katılması nedeniyle tacının geri alındığı belirtilmişti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu