Aşk ve Mavi 54. yeni bölüm fragmanı

Emrah Erdoğan ve Burcu Kıratlı'nın Baş rollerini üstlendiği Aşk ve Mavi 53. bölümü seyircinin ilgisini çekti. Şimdi insanlar merak ediyor, Aşk ve Mavi 54. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Magazin 21.02.2018, 00:05 27.09.2020, 21:35
Aşk ve Mavi 54. yeni bölüm fragmanı

Her cuma akşamı ATV ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi izleyicisinin dikkatini çekmeye devam ediyor.

53. bölümüyle 16 Şubat'ta ATVekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi son bölümün ardından izleyicilir 54. bölümü merak etmeye başladı. Aşk ve Mavi sevenler 54. bölümün fragmanı çıktı mı diye sormaya başladı.

Aşk ve Mavi son bölümde; Ali, Mavi'nin kolyesinin Faysal'ın evinde bulunca çık şaşırmıştı. Ali, öfke nöbeti geçirir.Mavi ile olan tüm ilişkilerini bitirmek için bir karar alır. 53. bölümün bitmesinin hemen ardından Aşk ve Mavi 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk ve Mavi dizisinin tiryakilerini yakından ilgilendirecek en yeni gelişmeler Aşk ve Mavi dizisinin 54. bölümde sunuluyor.

İzleyicisini yakından ilgilendirecek detaylar ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili en yeni gelişmeler...

Aşk ve Mavi son bölümde Pembe'nin oyunlarıyla ayrılan Mavi ve Ali bu kez barışma süreci içerisine girecek. Mavi’nin kolyesini bulmasının ardından ağır ifadelere başvuran Ali bir daha eşinin yüzünü görmek istemediğini söylemişti. Uğradığı haksızlık nedeniyle gözyaşları içerisinde kalan Mavi’nin neler yapacağı ise Aşk Ve Mavi’nin 54.bölümünde ortaya çıkacak.

Yorumlar (0)