Alexa

Avlu Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Star TV 'de yayınlanan Ekranların sevilen dizisi Avlu kaldırıldı mı? Avlu 27. yeni bölüm ne zaman, Avlu dizisi bu akşam var mı? şeklinde avlu dizisini sevenlerce merak ediliyor.

Avlu Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Avlu 27. yeni bölüm ne zaman olduğu hususunda bir açıklama yapılmazken, diğer taraftan avlu dizi filminin takipçileri tarafından üzüntüye sebep oldu.fragman geldi mi? Avlu dizisi bu akşam var mı? ne zaman başlayacak? soruları art ardına gelmeye başladı.

Star TV 'de yayınlanmakta olan AVLU iddialı dizilerden birisiydi.

AVLU OYUNCULARI KİM?

Oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar,Ayça Damgacı, Şeyla Halis, Onuryay Evren Tan,Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Hülya Şen, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç bulunuyordu. Yapımcılığını ise Limon Film’in yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu oturuyordu.

Avlu dizisi perşembe günü yayınlanır ümüdiyle izleyiciler ekran başına geçti. Avlu dizisinin yeni bölüm fragmanı da gelmedi. Star TV yayın akışında Avlu dizisi yerine başka bir film gözüküyor. Peki yeni bölüm ne zaman?

Avlu son bölümde Azra'nın son hamlesi Deniz'i büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. Avlu’da tansiyon yükselmişti. Peki Avlu 27. yeni bölüm ne zaman?

AVLU 27. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE EKRANA GELECEK?

Avlu dizisi yeni yıl tatiline çıktığını söylüyorlar. Avlu Dizisinin yeni bölümü 24 Ocak Perşembe akşamı ekranlara geleceği belirtiliyor.

Avlu dizisi 26. bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler buradan izleyebilir,

Severek takip edilen AVLU bir aksilik olmazsa 24 Ocak Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Henüz AVLU ile ilgili resmi bir açıklama felmedi. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 01:04
YORUM EKLE

banner325