Alexa

Avlu sezon finalini yaptı; Avlu 44. Son Bölümü İzle!

Avlu sezon finali Startv ekranlarını salladı. Severek uzlinin cezaevi dizisi Avlu 44. bölümünde nefesler tutuldu. Avlu final bölümünde hareketli anlar yaşandı.

Avlu sezon finalini yaptı; Avlu 44. Son Bölümü İzle!

Avlu dizisi her Perşembe akşamı Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği dizinin yönetmenliğini Yüksel Aksu Senaryoyu ise Ahmet Yurdakul yazıyor.

Avlu sezon finali yayınlandı! (Avlu 44. son bölüm )

Avlu dizisi 44. Bölümü ile sezon finali yaptı. Zerrin’in akli melekelerinin yerinde olmadığına kanaat getiren savcı Deniz’den rehineleri serbest bırakmasını istedi. Derya ve Hüseyin Zerrin’i koğuşların olduğu bölümden çıkarırken Kudret silahını Zerrin’e doğrultarak ateş etti. Kudret ve Deniz birbirine girdi.. Kudret’i iyice hırpalayan Deniz onu üst kattan aşağıya attı. Jandarma rehineleri kurtarmak için içeri girdi.

Deniz Kudret'in kavgası nefesleri kesti. Kudret'in kolunu ve bacağını kıran Deniz,kudret'e “bu yüz senin bu dünyada göreceğin en son yüz” diyerek üst kattan aşağıya attı. Zerrin “ben bitti demeden bitmez” dedi.

Avlu 44. bölüm 2. fragmanında Deniz, Kudret ile birlikte 3 kişinin daha öldüğünü, yaralıların olduğunu söylüyor. Cezaevine yapılan ve ortalığı toz duman eden baskının görüntüleri dikkat çekiyor. Zerrin ise mutfaktaki gazı açarak orayı patlatıyor ve kendini kurtarıyor. Diğer yandan ise Oğuz, Deniz ile kaçacakları tünelde yolu açmak için kesmeye başlıyor. 30 Mayıs Perşembe akşamı Star TV'de 44. bölümü ile Avlu sezon finali yapacak. İşte son bölümde yaşananlar...

 İşte Avlu 44. bölüm sezon finali izle! Kudret öldü mü?

AVLU DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Limon Film imzalı projenin başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı ve Ruçhan Çalışkur yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda İftarlık Gazoz, Dondurmam Kaymak gibi başarılı projelere imza atan Yüksel Aksu oturuyor.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325