Barış Gülay'a Yurt Dışından En İyi Çıkış Ödülü

Barış Gülay, Almanya'da "Yılın En İyi Çıkış Yapan Rock Müzik Sanatçısı" ödülünü aldı.

Magazin 24.05.2021, 16:43 24.05.2021, 18:52
Barış Gülay'a Yurt Dışından En İyi Çıkış Ödülü

Başarılı sanatçı Barış Gülay, Almanya'da "Yılın En İyi Çıkış Yapan Rock Müzik Sanatçısı" ödülünü aldı.

Avrupa'da yaşayan Türklerin oylarıyla yılın en iyilerinin seçildiği organizasyonda, Avrupalı Bayan Gazetesi ve Avrupalı Bayan Dergisi imtiyaz sahibi Çiğdem Bora'dan ödülünü alan Rock Star Barış Gülay, Yılın En İyi Çıkış yapan Rock Müzik Sanatçısı seçildi. Ödülünü alan Gülay, "Beni bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum. Bu güzel organizasyonu düzenleyen ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Mutluyum, çok heyecanlıyım ve gururluyum. Pandemi koşullarında imkansızı başardık. Ödülümü tüm bu süreçte yanımda olan dostlarım ve ailem için kaldırıyorum." şeklinde konuştu. 

Organizasyonda Kadir Çetin, Bilal Özbilge, Gülben Ergen, Özgür Aras, Ziynet Sali, İrem Derici, Tuğba Yurt, Nihan Akın, Ender Saraç ve Sağlıklı Günler, Söylemezsem Olmaz programı ile de Beyaz Tv, ödüllerini aldılar. 

Türkçe rock müziğin başarılı temsilcisi Barış Gülay, 2019'da Olmasan adlı şarkısıyla çıkış yaparak, rock müzik severlerin gönlünü fethetmişti. Bu yılın Ocak ayında çıkardığı söz ve müzikleri kendine ait Zaman&Mekan adlı albümüyle başarısını perçinledi. Mustafa Berru, Derin Lena ve Emir Ali Kodalak isimli üç çocuk annesi Barış Gülay, Yaz Başka isimli klibini de albümüyle aynı anda yayınladı. Pandemi döneminde üretmeyi hiç bırakmayan sanatçı, yeni teklisi 'Hayat Bu' için gün sayıyor. 


Etiketler: Barış Gülay, Olmasan, Mustafa Berru, Derin Lena, Emir Ali Kodalak, Yaz Başka, Zaman&Mekan, Hayat Bu, Kafanın İçinde

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)