Barış Gülay'dan Medya Kuruluşlarına 'Estetik' Cevabı; Canları Sıkılıyor!

Rock Müzik Dalında Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı" ödülüne layık görülen Barış Gülay, estetik operasyon geçirdiği hakkındaki haberlere tepki gösterdi.

Magazin 20.05.2021, 17:38 20.05.2021, 17:58
Barış Gülay'dan Medya Kuruluşlarına 'Estetik' Cevabı; Canları Sıkılıyor!

Barış Gülay, geçtiğimiz günlerde Avrupadaki Türkler tarafından 'Yılın En İyi' lerinin belirlendiği yarışmada "Rock Müzik Dalında Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı" ödülüne layık görüldü.

Geçtiğimiz günlerde Avrupadaki Türkler tarafından 'Yılın En İyi' lerinin belirlendiği yarışmada "Rock Müzik Dalında Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı" ödülüne layık görülen Barış Gülay, hakkında haberlerde yer alan, 'bir dizi estetik operasyon' geçirdiği hakkındaki haberlere tepki gösterdi.

Sanatçı Barış Gülay, "O yayınları kaldırsanız çok iyi edersiniz. Böyle birşey yok. Olsa saklayacak biri değilim. Ama olmayan şeyleri var gibi gösteren medyacılık anlayışı kadar saçma birşey yok. Merak ediyorsanız önce bana sorun sonra yazın. Biz de saygı duyalım." şeklinde konuştu. "Canları sıkılıyor heralde." diyerek tepki verdiği haberlerin kaldırılması üzerine tarafların barıştığı bilgisi gelirken sanatçı teşekkür etti ve "Böyle bir durumda ilk size haber vereceğim." diyerek habercinin gönlünü aldı. 

Barış Gülay geçtiğimiz yıl çıkardığı "Olmasan" adlı romantik şarkısıyka yurt içinde ve yurt dışında çok sevilmiş, yine kendi yazdığı üç şarkılık "Zaman&Mekan" albümüyle de bu yıl başında "Yaz Başka" klibini aynı anda yayınlamıştı. Mustafa Berru, Derin Lena ve Emir Ali K. adında üç çocuğu olan güzel sanatçı yeni klibini yayınlamaya hazırlanıyor. 

Yorumlar (1)
Melek Erva Boysal 1 yıl önce
Hatun Güzel Şarkıları Güzelll