Bu Akşam Hangi Diziler Var, Yayın Akışı Nedir?

Bu akşam televizyonlarda hangi diziler var? Pandemi dolayısıyla insanlar evlerinde dizi programlarını daha çok takip etmeye başladı. Peki, bugün Hangi kanalda hangi diziler var?

Magazin 07.02.2021, 19:36 07.02.2021, 21:04
Bu Akşam Hangi Diziler Var, Yayın Akışı Nedir?

Televizyonlarda bu akşam hangi diziler var? Pandemi yasakları dolayısıyla dizi filmleri daha çok takip eden vatandaşlar bu akşam televizyonlarda hangi dizilerin olduğunu merak ediyor. Peki, bugün bugün hangi dizi Var? - Bu Akşamki diziler  ve TV Yayın Akışı nedir?

Yemin, Menejerimi Ara, Hercai, Tövbeler Olsun, Kefaret, Diriliş Ertuğrul, Yaralı Kalbim, Arıza, Kanıt dizi filmeleri saat kaçta ve hangi kanalda?

YEMİN DİZİ FİLMİ HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA

Saat : 19:00 - 22:20 (200 dakika) Oyuncular : Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel. Yönetmen : Ayhan Özen, Serkan Mut.

YEMİN DİZİSİNDE NELER OLUYOR

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır. Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

MENEJERİMİ ARA DİZİ FİLMİ HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA

Saat : 20:00 - 00:15 (255 dakika) Oyuncular : Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ayşenil Şamlıoğlu Yönetmen : Ali Bilgin.

MENEJERİMİ ARA  DİZİSİNDE NELER OLUYOR

Çınar, ajanstaki muhbirin peşine düşerken, Feris, yeni öğrendiği sürpriz gerçekle baş etmeye çalışır. Bir yandan Mayda’yla boşanma sürecini tek başına kaldırmaya çalışan Kıraç, bir yandan da bir oyuncusunun sette çıkardığı krizleri çözmeye çalışır. Dicle ve Barış ilişkilerini saklamakta giderek zorlansalar da Barış’ın geçmişine yapacakları küçük bir yolculukla aşklarının tadını çıkarmaya devam ederler. Feris ve Dicle oyuncuları Aslı Tandoğan’ı içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için ellerinden geleni yaparken ilginç yollara başvururlar. Feris’in alacağı karar merakla beklenirken bir anda öğrendiği gerçek şok etkisi yaratır.

ARIZA  DİZİ FİLMİ HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA

Saat : 20:00 - 00:15 (255 dakika) Oyuncular : Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan Yönetmen : Recai Karagöz

ARIZA DİZİSİNDE NELER OLUYOR

Burak, abisinin babasını sattığını öğrendikten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Ali Rıza ise İhtiyar’la artık bir araya gelmiştir ve Balaban’ı bulacağına dair ona söz verir. Ali Rıza, Balaban’ı ararken, Balaban Halide’nin kliniğine tatsız bir ziyarette bulunarak kendini gösterir. İhtiyar’ın öncülüğünde toplanan konsorsiyum üyeleri yeni dönemde neler yapacaklarını kararlaştırırlar. Burak ve Balaban ise yeni bir iş birliğinin temellerini atmıştır. Babasıyla ilgili her geçen gün yeni bir şey öğrenen Ali Rıza’nın aklı ise iyiden iyiye karışır.

HERCAİ DİZİ FİLMİ HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA

Saat : 20:00 - 00:20 (260 dakika) Tür : Dizi (Dram) Oyuncular : Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Macit Sonkan Yönetmen : Ali İlhan

HERCAİ DİZİSİNDE NELER OLUYOR

Dilşah’ın Azize’yi yaralamasıyla tüm dengeler değişmiştir. Reyyan bir yandan Dilşah’ı korumak, öte yandan da Azize’yi yaşatmak zorundadır. Ona bu zorlu sınavda destek verecek kişi ise Azra olacaktır. Füsun kızının yerini bilen tek kişiyi, Azize’yi öldürmek isterken yaşatmak zorunda kalacak ve en sonunda her şeyi alt üst edecek bir intikam alacaktır. Öte yandan Miran, Cihan’ı köşeye sıkıştırmıştır ancak onun Reyyan’ın bir şeyler sakladığına dair sözleriyle allak bullak olur. Reyyan ise Miran’dan daha fazla sır saklayamayacağına karar vermiştir. Bununla ilgili bir adım atar ancak hepsini bekleyen bir sürpriz vardır.

TÖVBELER OLSUN DİZİ FİLMİ HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA

Saat : 20:00 - 00:15 (255 dakika) Tür : Dizi (Komedi) Oyuncular : Güven Kıraç, Erkan Can, İpek Tuzcuoğlu, Naz Çağla Irmak Yönetmen : Serdar Akar

TÖVBELER OLSUN DİZİSİNDE NELER OLUYOR

Kaçırılmış numarası yaparak Kazım'a ders vermek isteyen Namzet Horanta, beklenmedik bir şekilde altınları kaybeder ve çöp kamyonuna yüklenen altınların peşinde zorlu bir kovalamacanın içine düşer. Tüm gün Namzet’ ten haber alamayan ev halkı ise giderek endişelenmeye başlar. Anıl ile Nazmiye’nin tekrar barışması ile tüm çabaları boşa giden Ertan bu defa farklı bir plan peşindedir. Tüm bunlar olurken Osman'ın dükkanına hırsız girmesi ile ortalık bir anda karışır. Namzet’ in kaçırıldığını daha fazla saklayamayan Kazım olan biteni herkese anlatır. Büyük panik yaşayan Horanta ailesi ise bu gizemi aydınlatmanın yolunu aramaktadır.

KEFARET DİZİ FİLMİ HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA

Saat : 20:00 - 00:15 (255 dakika) Tür : Dizi (Dram) Oyuncular : Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli Yönetmen : Mesude Erarslan

KEFARET DİZİSİNDE NELER OLUYOR

Hiç beklemediği bir anda Cansu’yu Zeynep’in yanında gören Sinan kızı Kartal’dan korumak için çiftliği korumaya alırken Arzu’yu da Ahmet’in evinde gözaltında tutmaya başlar. Arzu bir an önce iyileşip Cansu’yu Zeynep’in yanından almak için planlar yaparken Zeynep’in gerçek çocuğunun Cansu olabileceği yönündeki şüpheleri artmaktadır. Sinan ve adamlarının baskınından kıl payı kurtulan Kartal ise Mehmet’i takip ederek Cansu’nun yerini tespit eder. Zeynep gerçeği öğrenebilecek mi, Sinan Cansu’yu Kartal’dan koruyabilecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİ FİLMİ HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA

Saat : 21:15 - 23:30 (135 dakika) Tür : Dizi (Tarihi) Oyuncular : Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Uğur Güneş Yönetmen : Metin Günay

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNDE NELER OLUYOR

Moğolların baskılarıyla bunalan Kayılar, yurt bulamadıkları için Selçuklular'a ait yayladan göç edememişlerdir. Kış ve kıtlık obayı esir almıştır. Alpleri ile ava giden Ertuğrul, Müslüman bir aileyi Haçlıların elinden kurtarıp obaya getirir. Kurtardığı ailenin kızı Halime, Ertuğrul’un kalbine bambaşka bir ateş düşürürken obanın bu yeni misafirleri ateşten bir çember içinde hayat mücadelesi veren Kayıları daha büyük bir tehdidin kucağına atacaktır.

YARALI KALBİM DİZİ FİLMİ HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA

Saat : 22:20 - 00:30 (130 dakika) Tür : Dizi (Dram,Romantik) Oyuncular : Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru Yönetmen : Nissar Parvez

YARALI KALBİM DİZİSİNDE NELER OLUYOR

Dev’in Geet’i terk ettiği ortaya çıkınca herkes büyük bir şok yaşar. Dev’in kendisini sevdiğini düşünen Geet, onu bulmak için evden kaçmayı başarabilecek mi?

KANIT DİZİ FİLMİ HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA

Saat : 23:45 - 01:40 (115 dakika) Tür : Dizi (Aksiyon) Oyuncular : Engin Benli, Deniz Celiloğlu Yönetmen : Biray Dalkıran

KANIT DİZİSİNDE NELER OLUYOR

Konsept danışmanlığını ve sunuculuğunu Kriminalist Prof. Dr. Sevil Atasoy’un yaptığı, yaşanmış gerçek suç hikâyelerinden yola çıkarak oluşturulan Kanıt; zekice yapıldığına inanılan cinayetlerin, hırsızlıkların, adam kaçırmaların yani birçok suç olayının nasıl çözüldüğünü ve hangi noktada kimlerin ne kadar etkisi olduğunu ekrana getiriyor. Suçluların bıraktıkları delillerin nasıl tespit edildiği, uzmanlar tarafından titizlikle nasıl ortaya çıkarıldığı, bir kadının yumurtalıklarından yaşının hesaplanması, kirpiklerde bulunan tozlardan maktulun hangi coğrafyadan geldiği, olay sırasında çevrede bulunan kan izlerinin açısı gibi pek çok ayrıntının bir suçu çözmedeki yardımının önemi gözler önüne seriliyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)