Burak Akan'dan Yeni Proje

Sosyal Sorumluluk Projeleri ve Mood Ödülleriyle adından sıkça söz ettiren ünlü yönetmen Burak Akan Sinema Dünyasında da adından sıkça söz ettiriyor.

Magazin 04.02.2020, 22:01 06.02.2020, 01:47
Burak Akan'dan Yeni Proje

Burak Akan Sinema Dünyasında da adından sıkça söz ettiriyor. Sosyal Sorumluluk Projeleri ve Mood Ödülleriyle adından sıkça söz ettiren ünlü yönetmen,Sosyal Sorumluluk çalışmalarının ve Mood Ödülleri çalışmalarının da sürdüğünü belirtti.

'İçimdeki Ses’ filmiyle Azerbaijan Caspian Awards Töreninden En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödülüyle dönen Akan Mayısta çekimlerine başlayacağı  ‘Portakal Çiçeği’ adlı filmini Sinemaseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Filmin konusunun çok etkileyici olacağını belirten ünlü yönetmen Burak Akan filmin senaryosunun da kendine ait olacağını belirtti. Türk sinema sektöründe uzun ve kısa metrajlı filmler yapan Burak Akan, olgunluk evresinde olduğunu belirterek bu filmin geniş kitlelere hitap edeceğine gönülden inandığını ifade etti.

Filmin senaryo aşamasında olduğunu ve ekip olarak yoğun bir hazırlık yürüttüklerini söyleyen Akan, Sosyal Sorumluluk çalışmalarının ve Mood Ödülleri çalışmalarının da sürdüğünü belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)