Camdaki Kız, Konusu Nedir, Oyuncuları Kimdir, Ne zaman Başlıyor?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Camdaki Kız" kitabında terapisini yürüttüğü gerçek bir çiftin hikayesinden uyarlanan Camdaki Kız, dizi filmi ne zaman hangi kanalda başlıyor. Camdaki kız dizi filminin oyuncuları kimdir, konusu nedir?

Magazin 01.04.2021, 19:34 08.04.2021, 20:57
Camdaki Kız, Konusu Nedir, Oyuncuları Kimdir, Ne zaman Başlıyor?

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. Camdaki kız, gerçek hayat hikayesinden filme çevrildi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun  romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alın Camdaki Kız, ne zaman, hangi kanalda başlayacak merak edildi. Camdaki kız oyuncuları kimdir ve kısaca konusu nedir?

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMDİR?

Camdaki Kız dizisi ilk bölümü 8 Nisan’da yayın hayatına başlıyor. Her Perşembe akşamları Knal-D akranlarında yayınlanacak olan Camdaki Kız başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği Camdaki Kız dizi filminde,  Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek yer alıyor. 

CAMDAKİ KIZ NE ZAMAN BAŞLIYOR 

Knal-D akranlarında yayınlanacak olan CAMDAKİ KIZ  8 Nisan  Perşembe 20.00'de Kanal D ekranlarında olacak.

Camdaki Kız Episode 1 Trailer- 2 is streaming! Adapted from Gulseren Budayicioglu’s novel of the same name, Camdaki Kız is based on a true love story. Kanal D’s new drama has a phenomenal cast. Burcu Biricik is going to portray the character Nalan, and the other successful actors and actresses of the series are Devrim Yakut, Feri Baycu Guler, Feyyaz Serifoglu, Hamza Yazici, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Surer, Selma Ergec, Serif Erol, Tamer Levent, Tugrul Tulek. Written by Seda Altayli Turgutlu, directed by Nadim Guc, Camdaki Kiz is going to premier on 8 April, Thursday at 8 pm on Kanal D! 

FEYYAZ ŞERİFOĞLU KİMDİR?

1991 Rize doğumlu olan Feyyaz Şerifoğlu, üniversite eğitimi için Tekirdağ'a gelerek Tekstil Mühendisliğinde okudu. O Ses Türkiye yarışmasında "Gidene" şarkısıyla dikkatleri üzerine çekti. Kırmızı Oda dizinde canlandırdığı Can karakteri ile hayran kitlesine ulaştı. Uzun süre Ajda Pekkan'ın vokalistliğini yapan Şerifoğlu, “Gidene” ise söz, müzik ve aranjesi Onur Özdemir’e ait olan DMC etiketi ile 18 Aralık’ta tüm dijital platform da yerini aldı. Şerifoğlu,Hem şarkıcılık hem oyunculuk yapmaktadır.

BURCU BİRİCİK KİMDİR?

4 Mayıs 1989 yılında Antalya Elmalı’da dünyaya gelen Burcu Biricik, lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde tamamladı. Üniversite yıllarında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda çalışmaya başlayan Burcu Biricik, İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda ve kısa filmlerde rol oynadı.Ayrıca Star televizyonunda yayınlanan Kuzgun dizisinde, Dila karakterini canlandıran Burcu Biricik, 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasına katıldı ve Akdeniz Kraliçesi seçildi. Oyunculuğun yanı sıra 2016 yılında Çok Uzak Fazla Yakın filminin yönetmenliğini yapan Burcu Biricik, 2015 yılında nişanlandığı reklamcı Emre Yetkin ile 30 Temmuz 2016'da evlendi.

Burcu Biricik’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Kuzgun (Dila) (TV Dizisi)
2019 – Çiçero (Ajan) (Sinema Filmi)
2018 – Her Şey Seninle Güzel (Deniz) (Sinema Filmi)
2018 – 8. Gün (Bahar)(TV Dizisi)
2016 – Çok Uzak Fazla Yakın (Aslı) (Sinema Filmi)
2016 – Hayat Şarkısı (Hülya) (TV Dizisi)
2014 – Şeref Meselesi (Kübra Güngör) (TV Dizisi)
2014 – Ulan İstanbul (Kübra) (TV Dizisi)

2014 – Bana Masal Anlatma (Ezgi) (Sinema Filmi)
2013 – Kedi Özledi (Lale) (Sinema Filmi)
2013 – İnanç Odası (Kurban) (Sinema Filmi)
2013 – Beni Böyle Sev (Seda) (TV Dizisi)
2012 – Düşman Kardeşler (Derya) (TV Dizisi)
2012 – Ustura Kemal (TV Dizisi)
2011 – Muhteşem Yüzyıl (Cariye) (TV Dizisi)
2007 – Maçolar (TV Dizisi)

Gülseren Budayıcıoğlu Kimdir?

1947 yılında Ankara’da doğan Gülseren Budayıcıoğlu, 1966 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. Öğrenci iken TRT Ankara radyosunda ve televizyonunda kadrolu spiker ve sunucu olarak görev yapan Gülseren Budayıcıoğlu Ankara’da serbest hekimlik yaptı. Hastaları ile olan görüşmelerini kaleme aldığı Madalyonun İçi isimli kitabını çıkaran Budayıcıoğlu,  2005 yılında hastaların sosyal güvencelerini kullanarak Sağlık Bakanlığından ruhsatlı Ankara'nın ilk özel psikiyatri merkezini açtı.

2008 yılında Günahın Üç Rengi, Hayata Dön ve Kral Kaybederse isimli eserlerini yayınlayan Gülseren Budayıcıoğlu, 2013 yılında Madalyon Psikiyatr Merkezinin Levent Şubesini açtı. 

Gülseren Budayıcıoğlu Kitapları Hangi Dizilere Uyarlandı?

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı “İstanbullu Gelin” dizisi “Hayata Dön”; Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Zuhal Gencer gibi isimlerin rol aldığı "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisi 8 Nisan'na KanalD ekranlarında başlayacak olan “Camdaki Kız”;  Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan, Evrim Alasya, Salih Bademci, Hande Doğandemir ve Melisa Sözen gibi oyuncuların oynadığı  “Kırmızı Oda” ve Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Mert Asutay ve Açelya Devrim Yılhan'ın oynadığı "Masumlar Apartmanı" dizileri ise “Madalyonun İçi” isimli kitaplarından uyarlandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)