Çocuklar Duymasın 28. Bölüm fragmanı Yayınlandı mı?

Sevilen dizi Çocuklar Duymasın 27. yeni bölümünde Tutku yine yapacağını yaptı. Tutku'nun planları saat gibi işliyor. Meltem Tutku'ya karşı tek başına mücadeleye karar verdi? Peki 28. bölümde neler olacak? 28. Bölüm yayınlandı mı?

Magazin 11.02.2018, 23:34 12.02.2018, 00:38
Çocuklar Duymasın 28. Bölüm fragmanı Yayınlandı mı?

Kanal D'nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın 27. yeni bölümü ile yine heyecanlı geçti. Tutku'nun sinsi planları karşısında, Haluk, Tuna, Gönül Tutku'ya inanmaya devam etti.

Kanal D'nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın'da Tutku, Meltem'e karşı oyunlarını sürdürdü.

Çocuklar Duymasın 27. yeni bölümüyle 11 Şubat 2108 akşam ekrana geldi. Kanal D'de Pazar akşamları yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem ve Tutku arasındaki savaş devam etti.

Peki, Çocuklar Duymasın 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meltem tek başına mücadeleye başladı ancak, 27. bölümün sonlarında doğru tutku Meltemin tuzağına düştü.

Tutku amacına ulaşmıştır! Herkes Tutku’nun masum olduğunu, Meltem’in hayaller gördüğünü düşünmektedir. Tutku herkesi arkasına alır ve Meltem’in üzerine gitmeye devam eder. Meltem, Tutku’ya ve sevdiği herkese karşı tek başına mücadele etmeye başlar!

Tutku, Meltem’in günlüğüne Meltem’in ağzından kelimeler yazar. Yazılanları okuyanlar, Meltem’in iyice hasta olduğunu düşündü. Kimseyi ikna edemeyen Meltem’in, Tutku’dan kurtulması için zekice bir plan yaptı. Meltem öyle bir şey yapar ki, Tutku hayatında ilk defa böylesine bir şok yaşar! Meltem tek başına mücadeleye başladı. 27. bölümün sonlarında doğru tutku Meltemin tuzağına düştü.

Artık Tutku'nun bütün yalanları ortaya cıktı. Meltem'in kurduğu tuzak Tutku'ya büyük bir ders oldu. Haluk, Tuna, Gönül artık gerçekleri biliyor.

Çocuklar Duymasın'ın 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Meltem'in çocuklar duymasın 27. bölümünde son tezgahı ardından merakla 28. bölüm merakla bekleniyor.

Yorumlar (0)