Çocuklar Duymasın Bitiyor mu?

Çocuklar Duymasın bitiyor mu? İzleyiciler sosyal medyada birbirine soruyor. Çok uzun yıllardır yayınlanan Çocuklar Duymasın Dizi Filmi finale mi hazırlanıyor?

Magazin 12.02.2018, 18:01 12.02.2018, 18:37

Başrollerine Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un yer aldığı Çocuklar Duymasın Pazar günleri izleyicilerin ailesiyle birlikte hoşça vakit geçirdiği bir filim olma özelliğini yıllarca korudu. Şimdi seyirciler Çocuklar Duymasın dizi filminin finali ne zaman diye soruyor ve üzüntülerini bildiriyor.

Bilindiği gibi çocuklar duymasın filmin son bölümünde yani 27. Bölümde; Meltem, Tutku'nun gerçek yüzünü ortaya çıkaracak zekice bir hamle yapıtı. Tutku'nun bütün gayretleri ve sinsi tezgahları ortaya çıktı. Bundan sonra ki bölümde yani 28. bölümde Tutku ne yapacak? Tutku hangi zeki planlarıyla sahnede yerini alacak? Bunun karşısında Meltem'in tavrı ne olacak? Diğer taraftan seyirci, Tamer Karadağlı'nın Meltem'e karşı tavrını da merak ediyor.
Çocuklar Duymasın final bölümü ne zaman?


Reyting rekorlar elde eden Çocuklar Duymasın, son zamanlarda aynı başarıyı gösterememiş olsada insanların ilgiyle takip ettiği yerli dizilerden birtanei olma özellini koruyor. Final iddiaları ile sık sık gündem olan Çocuklar Duymasın, acaba yeni yüzler ve yeni sahnelerle mi seyircilerin karşısına çıkacak? Her ne kadar Final yapacağına dair ilgililerden bir açıklama gelmese de iddialar ciddi boyutta...

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)