Alexa
banner314

Çocuklar Duymasın`dan kötü haber

Çocuklar Duymasın dizisi reytingde istenilen performansı gösteremedi. Reytingleri yükseltmek için birçok çaba sarf edilen Çocuklar Duymasın dizisinde birincilik yakalanamadı. Başrollerini Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı`nın paylaştığı dizide, merak uyandıran fragmanlarda işe yaramadı. 

banner327

Uzun yıllardır oynayan Çocuklar Duymasın dizisinde reytinglerde arzu edilen seviyeye ulaşılamadı. Reytingleri yükseltmek için birçok çaba sarf edilen dizide birincilik yakalanamadı. Başrollerini Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı`nın paylaştığı dizi her türlü çalışmalara rağmen,  merak uyandıran fragmanlara rağmen işe yaramadı. Çocuklar Duymasın dizisi, dün akşam reyting sıralamasında TOTAL`de 3.sırada yer aldı. AB sıralamasında ise 7. sırada yer buldu.

Çocuklar Duymasın 36. Bölüm Özeti:

Çocuklar Duymasın 36. Bölümde, sonunda yeni çocukları Zeynep'e kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Haluk ve Meltem'i kötü bir sürpriz bekliyor!

Çocuklar Duymasın 15 Nisan Pazar yayınlanan yeni bölümde, Haluk ve Meltem sonunda evlat edinmek istedikleri Zeynep'le tanışır. Heyecanlı ve uzun bir bekleyişin ardından ona kavuşmak için sabırsızlanan ikiliyi kötü bir sürpriz beklemektedir. Peki Haluk ve Meltem aldıkları bu kötü haber karşısında ne yapacak? Onları derinden üzen bu haber ne?

Öte yandan Orçun çok önemli bir ödül törenine katılacaktır ve Tuna'dan cep telefonuyla video ve fotoğraf çekmesi istenir. Ancak ödül töreni sırasında telefonunun hafızası dolan Tuna, tek bir kare bile çekemez. Bu durumu öğrenen Gönül ise deliye döner...

YORUM EKLE
YORUMLAR
ilker kırdar
ilker kırdar - 12 ay Önce

dizi artık benim gibi sevmeyenlere müjdeli haberim var seneye çocuklar duymasın kesin olarak yok sebebi malum şu kalın kafalı birol güven in gereksiz tutku ve entrika inadı ama üzücü olan pınar altuğ ile tamer karadağlı ya yeni bir dizi yapabilir

banner307

banner325