Coşkun Sabah İbo show 'da Ne Konuşacağı Merak Ediliyor

Coşkun Sabah, İbrahim Tatlı Ses'in sunduğu İbo show programının konuğu oldu. Coşkun sabah'ın İbo show programında neler konuşacağı merak ediliyor.

Magazin 26.12.2020, 20:39 26.12.2020, 22:57
Coşkun Sabah İbo show 'da Ne Konuşacağı Merak Ediliyor

İbrahim Tatlı Ses'in sunduğu star televizyonunda ki İbo show programının konuğu olan Coşkun Sabah'ın son zamanllarda çok tartışılan kızı Roza Sabah'ın bikinili paylaşımları ile ilgili ne konuşacağı merak ediliyor.

Coşkun Sabah'ın kızı Roza Sabah'ın bikinili paylaşımları babası ile arasını açmıştı. Roza'nın sosyal medyada ses getiren bikinili pozları ardından coşkun Sabah'ın zorlamasıyla Instagram hesabını kapatmıştı. Coşkun Sabah verdiği röportajında Roza Sabah'ın bikinili fotoğrafları hakkında "Ben İzmirli değilim Diyarbakırlıyım, neden sapık adamlar tuvaletinde elinde cep telefonu benim kızımın resmine baksın..." sözleriyle yeni bir polemik yaratmıştı. Ünlü sanatçı İBO Show programında ne konuşacak? 

İBO Show konukları bu hafta (26 Aralık) kimler?

 İBO Show'un bu haftaki konukları kimler? İBO Show saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor? İşte yıllara damga vuran ve halen büyük izleyici kitlesine sahip olan İbrahim Tatlıses'in sunumuyla ekrana gelen İBO Show'un bu akşamki konukları: Coşkun Sabah, Okan Bayülgen, Saba Tümer, Linet.

LİNET KİMDİR, NERELİDİR?

Türk-İsrailli şarkıcı Linet Menaşi, 5 Mart 1975 tarihinde dünyaya geldi. İsrail'de doğup büyüyen Linet, Annesi bir dönemlerin önemli Türk Sanat Müziği şarkıcılarından olan Bursalı Leyla Özgecan, babası ise İstanbullu Şumuel Menaşe'dir. 10 yaşında ilk albümünü İsrail'de yapan Linet, 1993 yılında Ani Ana isimli şarkı ile Eurovision Şarkı Yarışması İsrail elemelerine katıldı. Türkiye'deki ilk albümü 1995 yılında yayınlanan şarkıcının Türkçe ve İbranice'nin yanı sıra Arapça ve İngilizce şarkılar da söylemektedir.

Yorumlar (0)