Alexa

Çukur 17. Bölüm Çukur Fragmanı İzle! ( İdris Koçovalı Kimdir?)

Çukur dizisinin 17. yeni bölümünün ilk sahnesi ... Beklenen an geldi. Çukur 17. yeni bölüm fragmanını izle. Heyacanlı anlar, Vartolu gerçekten öldü mü? Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur 16. son bölümünden sonra 17. yeni bölüm bekleyişi sona erdi. Peki Çukur Dizisi İdris Koçovalı Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Çukur 17. Bölüm Çukur Fragmanı İzle! ( İdris Koçovalı Kimdir?)

Show TV ekranlarında yayınlanan her bölümü olay yaratarak izleyicisini ekrana adeta bağlayan Çukur, heyacanları dorukta tutmaya devam ediyor.16. bölümle izleyicisini elinde tutan ve reyting rekorları kıran Çukur17. yeni bölümden ilk sahne fragmanıyla yine seyircileri yerinden hoplattı. İşte, Çukur 16. son bölüm ve Çukur 17. yeni bölümden ilk sahne...

Dizinin oyuncuları, Dilan Deniz Çiçek, Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu gibi isimler yer alıyor. İdris Koçovalı’nın Vartolu’nun oğlu lu değil mi ne zaman öğreneceği merak ediliyor. Yamaç’ın ise Vartolu’nun abisi olduğunu öğrenmesi işleri daha da heyecanı doruklara çıkardı. Vartolu ve Saadet arasındaki aşk... Yamaç, “Git buradan öleceksin, git buradan!” sözleriyle Vartolu’yu uyardı. Koçovalılar ve Vartolu arasında çekilen silahlar tansiyonu yükseltti. gözünü karartan Vartolu “Ben Çukur’da öleceğim, son sözüm bu!” demesi dikkat çekti.

Show TV ekranlarının sevilen dizisi ÇUKUR 6. Bölümüyle 12 Şubat Pazartesi akşamı izleyicilerine heyacanlı dakikalar yaşattı. Çukur son bölümün yayınlanmasının ardından dizinin yeni bölümü de "fragmanı" aranmaya başlandı. Çukur, Vartolu ve Koçovalılar arasındaki amansız mücadele tartışıldı.İşte, Çukur 16. son bölümünden sonra izleyicilerin merakla beklediğ Çukur 17. yeni bölümden ilk sahne - yeni bölüm fragmanı - geldi.

ÇUKUR 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Show TV ekranlarının başarılı ve iddialı projeleri arasında kendini gösteren Çukur 17. yeni bölümden ilk sahne (fragman) yayınlandı.

Çukur Dizisi İdris Koçovalı Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Çukur dizisinin karizmatik babası İdris Koçovalı, ünlü kabadayı Kürt İdris’in hayatından esinlenildiğini oğlu Ali Özbir doğrulayarak,ve en yakın zamanda Çukur dizisinin senaristiyle bu bilgileri nereden aldıklarını öğrenmek için iletişime geçeceğini açıkladı.

Bir youtube kanalında Çukur isimli dizinin karizmatik babası İdris Koçovalı karakterinin ünlü kabadayı Kürt İdris’in hayatından esinlenildiği iddia edilmişti. Ünlü kabadayının oğlu iş adamı Ali Özbir, söylenenlerin kimsenin bilmediğini ifade etti. Çukur dizisinin senaristiyle bu bilgileri nereden aldıklarını öğrenmek için iletişime geçeceği açıklamasında bulundu.

Çukur Dizisi İdris Koçovalı Kimdir?

1937’de doğduğu Kars’tan İstanbul’a gelip iş hayatına Aksaray’da komi olarak başlayan İdris Özbir, 6 yaşında annesini kaybetmiş ve dedesi tarafından büyütülmüştü. Çukur dizisinin daha ilk bölümünde yaşına ve tüm gücüne rağmen pazarcılık yapan Koçovalı ile benzerlikler burada başlıyor. Karakter Koçovalı mahallesinde uyuşturucuya 'hayır' diyor. Anlatılanlara göre, İdris Özbir de uyuşturucu ve kötü alışkanlıklara hayatı boyunca karşı durduğu belirtiliyor.

Koçovalı İdris ve Kürt İdris arasındaki benzerlik

Bülent Ersoy'un Koçovalı’ya özel konser veriyor. Kürt İdris'in de gerçek hayatta Bülent Ersoy ile böyle bir ortamı olduğu kaydediliyor. Ünlü kabadayı, sanat dünyasından da İbrahim Tatlıses, Yılmaz Güney ile doslukları ile de biliniyor. Ünlü sunucu Esra Erol’un kayınbabası olan İdris Özbir, 2002 yılında akciğer kanserinden vefat etmişti.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 23:55
YORUM EKLE